Delivery By courier
Delivery time already in 24 h

Description

Description

Girl Power to nie tylko zestaw prezentowy, ale również manifestacja siły i delikatności, która kryje się w jednym eleganckim pudełku. Ten wyjątkowy zestaw dostarcza niezapomnianych doznań smakowych, równocześnie celebrując siłę kobiecości.

W drewnianej skrzynce obdarowana osoba znajdzie:
Herbatę liściastą Chelton - wyjątkowa mieszanka liści herbaty, która roztacza aromatyczny bukiet i dostarcza chwil relaksu przy każdym łyku. Idealna towarzyszka dla chwil odprężenia.
Piernik w kształcie róży - pięknie wykonany piernik, który nie tylko kusi smakiem, ale także w formie róży podkreśla delikatność i piękno kobiecości.
Pralinki Raffaello - eleganckie pralinki, które łączą w sobie chrupkość kokosa, delikatność kremu i słodycz migdałów, tworząc niebiańską kompozycję smakową.
Białą czekoladę z maliną Cachet - czekolada o kremowej konsystencji, wzbogacona owocowym smakiem malin. Połączenie słodyczy i świeżości, które rozpływa się na podniebieniu.

Girl Power z oferty Poczty Kwiatowej® to nie tylko zestaw smaków, ale także wyraz docenienia i wsparcia. Doskonały na prezent dla silnych, niezależnych kobiet, które zasługują na chwilę słodyczy i relaksu. To elegancka kombinacja, która celebruje moc kobiecej delikatności i zmysłowości.
Prezent idealny na Dzień Kobiet!

Availability: All year

Composition:
• Gingerbread Rose
• Chocolate Cachet IN LOVE (100g)
• Lily leaf tea in can Chelton (80g)
• Raffaello pralines (150g)
• Wooden box with a lid

Reviews see more

This product does not have any reviews yet. Be the first one and add a review.
Only registered users can write reviews. Please, log in or register.
Additional information