Dzień Babci i Dziadka

Choć za oknem zima, Ty możesz zaadresować do babci i dziadka ten uroczy zwiastun wiosny - świeży bukiet wyjątkowych kwiatów. Wyślij kwiaty na Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Filtrowanie

Znajdź kod pocztowy
     
dostawa już w 3 h

Bukiet 11 tulipanów

97,00 zł
Tulipany to piękne wiosenne kwiaty, które kojarzone są z radością, świeżością i dobrą nowiną. Bukiet tulipanów z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Poczta Kwiatowa® stworzyła wspaniały bukiet nie tylko dla kobiet. Różowe tulipany ...
dostawa już w 3 h
(10)

Kwiaty Kocham Cię Babciu

175,00 zł
 
dostawa już w 3 h

Bukiet na Dzień Babci ...

159,00 zł
Bukiet przygotowany specjalnie na święto babci oraz dziadka. Do pastelowego bukietu dołączona jest wiśniowa nalewka. Podziękuj bliskim za lata opieki i wsparcia.
dostawa już w 3 h

Bukiet impresja

109,00 zł
Impresjoniści dążyli do bliskości z naturą, oddania zmysłowych, ulotnych momentów, wyjątkowego nastroju – "złapania uciekających chwil". Bukiet Impresja to lekka kompozycja kwiatowa z róż, margaretek, agapant, eustomy i limonium w delikatnie pastelowej...
dostawa już w 3 h

Bukiet 9 różowych tuli...

83,00 zł
 
dostawa już w 3 h

Bukiet paryski

117,00 zł
Margaretki, goździki i róże to najpiękniejsze życzenia, jakie możesz złożyć swoim bliskim. Wybierz ten bukiet, jeżeli chcesz, aby kwiaty podkreśliły Twoją obecność wśród najważniejszych dla Ciebie ludzi. Sprawdź również wersję z piwem! Idealny upomi...
dostawa już w 3 h

Kompozycja Ogród Prowa...

187,00 zł
Podaruj bliskim wyjątkowe kwiaty w bajkowej kompozycji w pastelowych kolorach. Zdecyduj się na hiacynty, krokus i tulipany - Kompozycja Ogród Prowansalski wniosie do domu bliskiej osoby powiew wiosny!
dostawa już w 3 h

Kwiaty rozgrzewające

99,00 zł
 
dostawa już w 3 h

Kwiaty bajkowe

183,00 zł
 
dostawa już w 3 h

Kwiaty Miłego Dnia

137,00 zł
Zamów śliczne kwiaty przez Internet i wpraw bliskich w osłupienie! Przekonaj się, jak lilia, gerbera i róża potrafią zaskakiwać. Dołącz bilecik i traf do serca najważniejszej dla Ciebie osoby.
dostawa już w 3 h

Kwiaty 50 kolorowych t...

267,00 zł
 
dostawa już w 3 h

Kwiaty Dzień Dobry

117,00 zł
Podaruj uśmiech! Wyślij bliskiej osobie przepiękny, kolorowy bukiet, w który główną role gra pachnąca lilia. Ciepła kolorystyka kwiatów z pewnością odzwierciedli Twoje pozytywne emocje! Już teraz zamów kwiaty na telefon, są ...

Pamiętacie tę radość w oczach Babci, kiedy, będąc bardzo małym, wręczyliście jej małego kwiatuszka rosnącego gdzieś przy drodze? Tę wdzięczność na twarzy Dziadka, gdy dostał od was laurkę? To oni, doświadczeni życiem i pełni miłości, dawali od siebie co mogli, abyśmy byli szczęśliwi.
Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to piękne święto, W tym czasie pragniemy szczególnie okazać im naszą wdzięczność za wszystko, czym nas obdarowali.
Kwiaty dla Babci i Dziadka

A czy istnieje piękniejszy sposób na okazanie uczuć niż podarowanie bukietu ślicznych, świeżych, pachnących kwiatów? Czy pyszne czekolady zamknięte w oryginalnej skrzyneczce opatrzonej grawerem z życzeniami od serca nie osłodzi tego święta? W szerokiej ofercie Poczty Kwiatowej® dedykowanej właśnie Dniu Babci i Dziadka na pewno znajdziecie przepiękny bukiet, który wzruszy do łez, a także mnóstwo innych, równie ciekawych i niebanalnych prezentów, które z pewnością ucieszą starsze pokolenie w ich święto.

Opinie zobacz więcej

Dostawa zgodna w przedziale czasowym Mama szczęśliwa bukiet bardzo się podoba .Dziękuję
27.05.2018 r. Iwona
Świetny bukiet, świeże i piękne kwiaty! gorąco polecam
26.05.2018 r. Kinga
Pięknie róże. Mama była bardzo zadowolona z niespodzianki.
26.05.2018 r. Jolanta
Dziękuję bardzo za dostarczenie kwiatów na Dzień Matki. Bukiet piękny mama zadowolona z róż
26.05.2018 r. Jolanta