Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Girl Power to nie tylko zestaw prezentowy, ale również manifestacja siły i delikatności, która kryje się w jednym eleganckim pudełku. Ten wyjątkowy zestaw dostarcza niezapomnianych doznań smakowych, równocześnie celebrując siłę kobiecości.

W drewnianej skrzynce obdarowana osoba znajdzie:
Herbatę liściastą Chelton - wyjątkowa mieszanka liści herbaty, która roztacza aromatyczny bukiet i dostarcza chwil relaksu przy każdym łyku. Idealna towarzyszka dla chwil odprężenia.
Piernik w kształcie róży - pięknie wykonany piernik, który nie tylko kusi smakiem, ale także w formie róży podkreśla delikatność i piękno kobiecości.
Pralinki Raffaello - eleganckie pralinki, które łączą w sobie chrupkość kokosa, delikatność kremu i słodycz migdałów, tworząc niebiańską kompozycję smakową.
Białą czekoladę z maliną Cachet - czekolada o kremowej konsystencji, wzbogacona owocowym smakiem malin. Połączenie słodyczy i świeżości, które rozpływa się na podniebieniu.

Girl Power z oferty Poczty Kwiatowej® to nie tylko zestaw smaków, ale także wyraz docenienia i wsparcia. Doskonały na prezent dla silnych, niezależnych kobiet, które zasługują na chwilę słodyczy i relaksu. To elegancka kombinacja, która celebruje moc kobiecej delikatności i zmysłowości.
Prezent idealny na Dzień Kobiet!

Dostępność: Cały rok

Skład:
• Piernik Róża
• Czekolada Cachet IN LOVE (100g)
• Herbata liściasta Chelton lilia w puszce (80g)
• Pralinki Raffaello (150g)
• Skrzynka drewniana z wieczkiem

Opinie zobacz więcej

Zaskoczenie było duże, oczywiście pozytywne :) wszystko w najlepszym porządku
06.03.2024.r. Kuba

1 produkt(ów)

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje