Niespodzianka na Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka jest nieoficjalnym świętem obchodzonym w Polsce 30 września. Swoje początki zawdzięcza szkołom, a późniejszy rozgłos mediom. Dziś święto to jest traktowane równorzędnie z Dniem Kobiet. Warto więc tego dnia pamiętać o każdym mniejszym i większym chłopcu, złożyć mu życzenia i podarować drobny upominek. Jedak jaki prezent będzie najbardziej odpowiedni? Oto kilka pomysłów na to by zaskoczyć swojego mężczyznę.

prezent na dzien chlopakaNajlepsze prezenty dobiera się pod względem zainteresowań. Wtedy ma się pewność, że upominek będzie trafiony i przypadnie do gustu. Przykładowo, jeśli chłopak lubi jakąś dyscyplinę sportu na przykład piłkę nożną, można mu podarować ciekawą książkę o ulubionej drużynie piłkarskiej. Można też postawić na zabawną koszulkę z cenionym bohaterem z książki lub filmu. Dla osób kochających muzykę świtanie sprawdzi się płyta ulubionego wokalisty lub drobny gadżet do gry na instrumencie, na przykład designerska kostka do gry na gitarze. Dla artysty fotografa doskonały będzie nowy obiektyw czy też nietypowy filtr do niego. Ile zainteresowań, tyle ciekawych pomysłów na prezent.

Dla łasuchów można zamówić i wysłać przesyłkę ze słodkim upominkiem. Ostatnio dużą popularnością cieszą się czekoladowe wiadomości. Dzięki nim można wysłać do ukochanego pyszną czekoladę zapakowaną w eleganckie, drewniane pudełko, z dowolnie wygrawerowanymi życzeniami. Mając odrobinę więcej czasu można pokusić się na własnoręczne upieczenie tortu lub ciasta z ulubionym krem, ozdobionego napisami z życzeniami.

niespodzianka dla niegoMówi się, że mężczyźni to gadżeciarze. Warto więc zaskoczyć chłopaka, wybierając ciekawą zabawkę. Świetnie się tu sprawdzi podstawka podgrzewająca kubek, którą podłącza się do komputera za pomocą wejścia USB. Innym rozwiązaniem może być kubek ze wspólnym zdjęciem, które pojawia się dopiero po zalaniu go wrzątkiem. Takie upominki na pewno będą miłą niespodzianką.

Najbardziej oryginalnym pomysłem są prezenty wykonane ręcznie. Można się tu pokusić o przygotowanie kolażu wspólnych zdjęć w ręcznie ozdobionej ramce albo o własnoręcznie wykonanie kartki wypełnionej osobistymi życzeniami. mapa internetowa Możliwości jest bardzo dużo, wszystko jednak zależy od wyobraźni.

Często słyszy się, że nie ważne jaki prezent się wybierze, ponieważ przede wszystkim liczy się pamięć i wspólne świętowanie. Ale nic tak nie cieszy człowieka jak niespodzianka w postaci drobnego upominku, który może uświetnić wydarzenie jakim jest Dzień Chłopaka.