Solidna marka

Środa, 23.08.2017 Imieniny: Filipa i Apolinarego

 

Kwiaty w pudełku

Pozwól, że zmienimy sposób, w jaki postrzegasz wręczanie kwiatów. Na początek: połączymy piękną tradycję z nowoczesną stylizacją...

 
 

Świeże róże

Podstawą będą najpiękniejsze kwiaty świata - róże. Na świecie wyróżnia się ponad 400 gatunków róż. Wybieramy najlepsze: delikatne, szykowne i jednocześnie jak najbardziej trwałe.

Sprawdź kolor

 
czerwony rumieniec
złota myśl
słodki róż
crème glacée
czerwony rumieniec

Eleganckie pudełka

Teraz dodatek do kwiatów: ręcznie wykonane pudełka w konwencji estetycznego minimalizmu i w łagodnej tonacji: czerni lub bieli. Efekt: elegancja.
Jeszcze tylko odrobina florystycznej magii...

Zobacz pudełka do kwiatów

 
gładka czerń
czysta biel
nasycony granat
dymny popielaty
modny róż
krzykliwy czerwony
delikatny błętitny
brązowo-złoty
gładka czerń
 
 

Delimaro

I oto efekt! Kwiaty w pudełkach Delimaro™ – nowa linia produktów typu flowerbox marki Poczta Kwiatowa ®. Ekskluzywne i nowoczesne - są doskonałym podarunkiem dla osób ceniących piękno w wyszukanej formie.

Zobacz pudełka w różnych wymiarach

 
Pudełko duże (śr. 29 cm)
Pudełko średnie (śr. 17 cm)
Pudełko małe (śr. 11 cm)
Pudełko Master Box (śr. 19 cm)
Pudełko duże (śr. 29 cm)
 
 
 

Tak ułożoną kompozycję świeżych kwiatów w pudełku dostarczymy w Twoim imieniu do dowolnego miejsca w Polsce. W ofercie Poczty Kwiatowej ® znajdują się dwa kolory pudełek, w których skomponowane mogą zostać róże czerwone, białe, różowe i żółte. Wybierz produkt, zamów i pozwól, by kwiatowi eksperci zajęli się resztą.

 

Kwiaty w pudełku to modny produkt od niedawna dostępny na polskim rynku, za granicą znany jako tak zwany flowerbox. Kwiatowi eksperci marki Poczta Kwiatowa® proponują rodzimą wariancję kwiatów w pudełku – Delimaro™ – w ramach nowej kolekcji florystycznej: diamond collection.

Róże w pudełku zostały zaprojektowane w Dubaju i osiągnęły tam ogromny sukces: sprawdziły się jako podarunki biznesowe, prezenty dla VIPów, ekskluzywne dekoracje oraz jako nowoczesne aranżacje wręczane na prestiżowych galach. Kompozycje kwiatów w pudełku szybko podbiły Europę. Również w naszym kraju kwiatami w pudełkach zachwyciły się osoby ze sfer celebrytów, mediów, styliści i dekoratorzy. Z Pocztą Kwiatową® możesz wysłać klasyczne, czerwone róże w pudełku. Dostępne są także inne kolory kwiatów w wariancie pudełka okrągłego lub kwadratowego.