Solidna marka

Środa, 28.06.2017 Imieniny: Leona i Ireneusza

Dla dzieci

Posiadamy szeroką ofertę prezentów dla Dzieci - z nami sprawisz radość maluchowi. Zadowolenie dziecka jest bezcenne - zamów upominek z kolekcji dla najmłodszych i przekonaj się sam!
loading

W dzieciństwie wszyscy uwielbialiśmy dostawać prezenty. Lubiliśmy badać, odkrywać, Kochaliśmy swoje maskotki i zajadaliśmysię łakociami. Chyba każdy - zwłaszcza z punktu widzenia osoby dorosłej - zgodzi się, że pierwsze lata życia, to najwspanialszy okres w życiu. Co więcej, że nie ma nic piękniejszego, niż nieskończona radość bijąca z niewinnych oczu.
Poczta Kwiatowa

Skorzystaj z oferty Poczty Kwiatowej® dla najmłodszych i zamów jeden z naszych produktów. Owocowe landrynki i żelki, rozpuszczające się w ustach czekoladki czy ciągnące krówki, to tylko niektóre ze słodyczy, jakie występują się z naszych niepowtarzalnych koszy upominkowych. Rozkoszne pluszowe słoniki to świetne dopełnienie dla słodkiej uczty.
Prezenty dla najmłodszych

Jeśli wasza pociecha obchodzi właśnie urodziny, imieniny, idzie do szkoły lub gdy zbliża się Dzień Fziecka - zamów jeden z prezentów Poczty Kwiatowej® dla najmłodszych.

Opinie klientów

Dziś dotarły. Wyglądają przepięknie, lepiej niż na zdjęciu. Do tego przywiozła je sama kwiaciarka i od r...

24.06.2017 r. Krystian