Torty z dostawą

Ktoś z twoich bliskich ma urodziny, a ty nie masz jeszcze prezentu? Sprawdź ofertę Poczty Kwiatowej® Zamów tort urodzinowy z dostawą w 24 h i spraw bliskim niespodziankę. Zapewniamy terminową dostawę tortu do każdej miejscowości w Polsce.

 

Torty z dostawą

Biszkopty, bezy, ciasta kruche, masy czekoladowe, makowe, kakaowe, keksowe. Dziesiątki wariantów warstw, setki smaków, tysiące okazji do pieczenia i miliony pomysłów na słodkie dekoracje - co łączy torty? To właśnie ich różnorodność sprawia, że uchodzą za najlepsze ciasta na świecie.

 
 

Słodka pasja

Wyroby ręczne charakteryzują się tym, iż ich jakość zależy w dużej mierze od cukiernika. To z całą pewnością najsłodszy zawód świata :)

perfekcyjny przepis

 
perfekcyjny przepis
talent cukiernika
dobry pomysł
czerwony rumieniec

Przepis na sukces

Torty kojarzą się przede wszystkim z urodzinami oraz weselami. Warto podkreślić, że świetnie sprawdzają się tak naprawdę przy każdej uroczystej okazji: mogą być wyszukanym deserem po daniu głównym, poczęstunkiem dla gości mających ochotę na coś słodkiego oraz piękną ozdobą stołu.

Torty gwarantują:

 
chwilę zapomnienia
uroczyste przyjęcie
elegancki deser
chwilę zapomnienia
 
 

Najlepsze cukiernie

Sukces tortu tkwi więc przede wszystkim w pomyśle oraz - w talencie cukiernika! Dlatego wybieramy do współpracy najlepsze polskie cukiernie i powierzamy ich doświadczeniu Twoją szczególną okazję.

Tylko mistrzowie cukiernictwa!

 
Torty klasyczne - 48 h
Dostawa w całej Polsce
Torty klasyczne - 48 h
 
 
 
Świeczki - cyferki
 
Klasyczne świeczki urodzinowe
 
Fontanny tortowe
 

Torty realizujemy maksymalnie w 48 h do dowolnego miejsca w Polsce.

 

Torty z dostawą zyskują na popularności na całym świecie i stają się poczęstunkiem coraz chętniej podawanym (i konsumowanym!) z okazji różnych podniosłych uroczystości. Dawniej kojarzone głównie z urodzinami, dziś witają na stołach uroczystych gali, jako desery wystawnych przyjęć, oraz oczywiście na ślubach.

Torty nie są ciastami jednolicie postrzeganymi na całym świecie Samo słowo tort w języku polskim pochodzi od przymiotnika łacińskiego tortus, który znaczy tyle, co zakręcony, zdobny w zawijasy. Wynika zatem, że torty etymologicznie należy kojarzyć z bogatymi zdobieniami w krzywe linie (np. lukrowe napisy). Stąd pochodzi także bliskie Polakom włoskie torta, a zwrócić należy uwagę, że Włochy są ojczyzną współcznesnych tortów. W języku angielskim występuje słowo torte oznaczające generalnie ciasta, a szczególnie właśnie torty obok bardziej popularnego sformułowania birthday cake. Wyślij tort do dowolnego miejsca w Polsce.


Poczta Kwiatowa® Tort z dostawą


Urodziny to wyjątkowy dzień dla każdego, spraw bliskim niespodziankę i podaruj pyszny tort z oferty prezentowej Poczty Kwiatowej®. Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy, przypomniałeś sobie o urodzinach bliskiej ci osoby w ostatniej chwili? Z Pocztą Kwiatową® to nie problem, dostarczymy pyszny tort urodzinowy w twoim imieniu we skazane przez ciebie miejsce na czas. Poczta Kwiatowa® zapewnia terminową dostawę do dowolnego miejsca w Polsce.


Tort na urodziny


Tort to obowiązkowy element każdych urodzin bez którego nie mogą się one odbyć. Zadbaj żeby urodziny bliskiej ci osoby były nie zapomniane i zamów pyszny tort z naszej oferty, który sprawi ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym. Poczta Kwiatowa® oferta prezentów, Tort na urodziny. Dostawa tortów urodzinowych.

Opinie zobacz więcej

Super tort. Był pyszny i bardzo ładnie ozdobiony. Zamówiliśmy wariant średni i faktycznie miał 1,5 kg
29.03.2024 r. Ewa
Doreczone jak zamowione ☺ dziekuje Justyna
24.01.2024 r. Justyna
Mama zachwycona! Powiedziala, ze przepyszny, leciutki, deikatny.
05.09.2023 r. Agnieszka
Serdecznie polecam ?
14.04.2023 r. Sylwia