Dla kwiaciarni

Sieć kwiaciarni Poczta Kwiatowa®

Zainwestuj w dobre relacje

Dołącz do największej i zarazem najbardziej renomowanej sieci zajmującej się wysyłką kwiatów w Polsce.

Oferta dla firm

Poczta Kwiatowa® - dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy największą i zarazem najbardziej renomowaną firmą zajmującą się wysyłką kwiatów w Polsce. Co więcej, Poczta Kwiatowa® jest oddziałem sieci Fleurop-Interflora – najbardziej rozpoznawalnej i najdłużej działającej na świecie organizacji dostarczającej kwiaty na zamówienie. Słowem: jesteśmy najlepsi w branży. Nie udałoby się nam to, gdyby nie nasi współpracownicy w całej Polsce. Dlatego...

Przede wszystkim – partnerstwo!

Kwiaciarnie partnerskie Poczty Kwiatowej® nie są wyłącznie wykonawcami zamówień składanych przez naszych klientów. Dla nas są przede wszystkim partnerami, z którymi pragniemy wymieniać się doświadczeniem i wiedzą.

 

Floryści znają swoje lokalne społeczności i potrzeby swoich klientów, służą im radą i pomocą. My posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży wysyłania kwiatów. Wspólnie zadbamy o swoich klientów, oferując im usługi na najwyższym poziomie.

 

Zalety dołączenia do Poczta Kwiatowa®

Icon01

Prestiż

Dzięki oznaczeniom Poczty Kwiatowej® i rozpoznawalności naszej firmy zwiększycie Państwo liczbę klientów.

Icon02

Wzrost sprzedaży

Dzięki zasięgowi naszej sieci będziecie Państwo mogli zdobyć zaufanie klientów nie tylko z Polski, ale również z całego świata.

Icon03

Asortyment do kwiaciarni

Uzyskacie Państwo dostęp do specjalnego stworzonego dla naszych kwiaciarni sklepu internetowego

Icon04

Społeczność florystów

Dołączycie Państwo do prestiżowego grona najlepszych florystów w kraju. Poczta Kwiatowa® zrzesza wyłącznie sprawdzone kwiaciarnie o najwyższym standardzie usług.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą lub uzyskaniem szczegółowych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Prosimy również pobrać i uzupełnić Kartę Kwiaciarni.

Oferta dla firm