Torty z dostawą

Ktoś z twoich bliskich ma urodziny, a ty nie masz jeszcze prezentu? Sprawdź ofertę Poczty Kwiatowej® Zamów tort urodzinowy z dostawą w 24 h i spraw bliskim niespodziankę. Zapewniamy terminową dostawę tortu do każdej miejscowości w Polsce.

 

Torty z dostawą

Biszkopty, bezy, ciasta kruche, masy czekoladowe, makowe, kakaowe, keksowe. Dziesiątki wariantów warstw, setki smaków, tysiące okazji do pieczenia i miliony pomysłów na słodkie dekoracje - co łączy torty? To właśnie ich różnorodność sprawia, że uchodzą za najlepsze ciasta na świecie.

 
 

Słodka pasja

Wyroby ręczne charakteryzują się tym, iż ich jakość zależy w dużej mierze od cukiernika. To z całą pewnością najsłodszy zawód świata :)

perfekcyjny przepis

 
perfekcyjny przepis
talent cukiernika
dobry pomysł
czerwony rumieniec

Przepis na sukces

Torty kojarzą się przede wszystkim z urodzinami oraz weselami. Warto podkreślić, że świetnie sprawdzają się tak naprawdę przy każdej uroczystej okazji: mogą być wyszukanym deserem po daniu głównym, poczęstunkiem dla gości mających ochotę na coś słodkiego oraz piękną ozdobą stołu.

Torty gwarantują:

 
chwilę zapomnienia
uroczyste przyjęcie
elegancki deser
chwilę zapomnienia
 
 

Najlepsze cukiernie

Sukces tortu tkwi więc przede wszystkim w pomyśle oraz - w talencie cukiernika! Dlatego wybieramy do współpracy najlepsze polskie cukiernie i powierzamy ich doświadczeniu Twoją szczególną okazję.

Tylko mistrzowie cukiernictwa!

 
Torty klasyczne - 48 h
Dostawa w całej Polsce
Torty klasyczne - 48 h
 
 
 
Świeczki - cyferki
 
Klasyczne świeczki urodzinowe
 
Fontanny tortowe
 

Torty realizujemy maksymalnie w 48 h do dowolnego miejsca w Polsce.

 

Torty z dostawą zyskują na popularności na całym świecie i stają się poczęstunkiem coraz chętniej podawanym (i konsumowanym!) z okazji różnych podniosłych uroczystości. Dawniej kojarzone głównie z urodzinami, dziś witają na stołach uroczystych gali, jako desery wystawnych przyjęć, oraz oczywiście na ślubach.

Torty nie są ciastami jednolicie postrzeganymi na całym świecie Samo słowo tort w języku polskim pochodzi od przymiotnika łacińskiego tortus, który znaczy tyle, co zakręcony, zdobny w zawijasy. Wynika zatem, że torty etymologicznie należy kojarzyć z bogatymi zdobieniami w krzywe linie (np. lukrowe napisy). Stąd pochodzi także bliskie Polakom włoskie torta, a zwrócić należy uwagę, że Włochy są ojczyzną współcznesnych tortów. W języku angielskim występuje słowo torte oznaczające generalnie ciasta, a szczególnie właśnie torty obok bardziej popularnego sformułowania birthday cake. Wyślij tort do dowolnego miejsca w Polsce.


Poczta Kwiatowa® Tort z dostawą


Urodziny to wyjątkowy dzień dla każdego, spraw bliskim niespodziankę i podaruj pyszny tort z oferty prezentowej Poczty Kwiatowej®. Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy, przypomniałeś sobie o urodzinach bliskiej ci osoby w ostatniej chwili? Z Pocztą Kwiatową® to nie problem, dostarczymy pyszny tort urodzinowy w twoim imieniu we skazane przez ciebie miejsce na czas. Poczta Kwiatowa® zapewnia terminową dostawę do dowolnego miejsca w Polsce.


Tort na urodziny


Tort to obowiązkowy element każdych urodzin bez którego nie mogą się one odbyć. Zadbaj żeby urodziny bliskiej ci osoby były nie zapomniane i zamów pyszny tort z naszej oferty, który sprawi ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym. Poczta Kwiatowa® oferta prezentów, Tort na urodziny. Dostawa tortów urodzinowych.

Opinie zobacz więcej

Siostra myslala ze pan dostawca sie pomylil, a po przeczytaniu bilecika torcik stal sie hitem dnia. Bard...
06.04.2022 r. Eva
Tort pierwsza klasa. PYSZNY!!!! POLECAM
26.03.2022 r. Aleksandra
Tort stanowił dodatek do kwiatów dla mamy na 75 urodziny, nie miałam okazji go zobaczyć, ale akurat w cz...
23.02.2022 r. Jolitta
Obdarowany zadowolony, tort smaczny i przesyłka dostarczona w ustalonym terminie i czasie. Wszystko supe...
03.02.2022 r. Jolitta