Kondolencje

Czasami życie pisze własne scenariusze, na które i nie mamy wpływu i się nie zgadzamy. Pogrzeb kogoś bliskiego z naszej rodziny jest jedną z takich chwil. Ciężko jest się pogodzić z nią i wyrazić tą wielką tęsknotę, ból i pamięć. Poczta Kwiatowa® wprowadziła różne propozycje na kwiaty kondolencyjne pomagając w ten sposób wypowiedzieć te jedne z najtrudniejszych słów.

Filtrowanie

Znajdź kod pocztowy
     
dostawa już w 3 h
(3)

Bukiet Źródło

137,00 zł
Niezwykle okazały bukiet "Źródło" może stanowić wyraz twojej pamięci o tych, którzy odeszli. Złóż najszczersze kondolencje i wyślij kwiaty.
dostawa już w 3 h
(4)

Kompozycja Pocieszenie

117,00 zł
Jeśli nie możesz być z rodziną w trudnych chwilach, daj im znać, że ich wspierasz i o nich myślisz. Pożegnaj zmarłą osobę wysyłając bukiet kwiatów i pozwól im poczuć, że jesteś blisko. Nasza kwiaciarnia internetowa przygotuje kompozycję z...
dostawa już w 3 h
(5)

Bukiet Wyrazy współczucia

147,00 zł
Przekaż najszczersze wyrazy współczucia rodzinie zmarłego. Prześlij im piękne róże, podkreślające Twoją pamięć i smutek. Skorzystaj z naszej usługi kwiaty przez Internet i pozwól posłańcowi Poczty Kwiatowej wręczyć je w Twoim imieniu.
dostawa już w 3 h

Kwiaty Kondolencyjne

99,00 zł
Kondolencyjna kompozycja z santini to piękny gest w stronę pogrążonych w smutku bliskich. Okaż go, a nasza kwiaciarnia dopilnuje, aby bukiet wyrażał Twój głęboki żal.
dostawa już w 3 h

Wiązanka Lampion

137,00 zł
Piękna wiązanka utrzymana w jasnej kolorystyce. Żółte lilie dopełniają białe margaretki, a limonium oraz zieleń dekoracyjna dopełniają kompozycję. Wyślij wiązankę na pogrzeb.
dostawa już w 3 h

Bukiet Świetlisty

137,00 zł
Bukiet "Świetlisty" utrzymany w odcieniach bieli. Złóż kondolencje w piękny i elegancki sposób. Ta kwiatowa kompozycja polecana jest przez mistrzów florystyki!
dostawa już w 3 h

Wiązanka Łabędzi Śpiew

159,00 zł
Mówi się, że łabędź śpiewa najpiękniej, gdy umiera. Wyślij bliskim kondolencyjną wiązankę złożoną z białych goździków i uczcij pamięć o zmarłym.
dostawa już w 3 h

Wiązanka Czuwanie

99,00 zł
Złóż zamówienie na wiązankę pogrzebową "Czuwanie". Piękne goździki w barwach czerwieni i bieli, gustownie udekorowane zielenią uczczą pamięć o zmarłym.
dostawa już w 3 h

Bukiet Aurora

99,00 zł
Harmonijny bukiet, w którym żółty odcień margaretek dopełnia fioletowa organza. Wyślij kwiaty i złóż najszczersze kondolencje bliskim zmarłego, łącząc się w bólu i okazując współczucie oraz pocieszenie w trudnych chwilach.
dostawa już w 3 h

Wiązanka Szczery Żal

287,00 zł
 
dostawa już w 3 h

Kwiaty Delikatne

209,00 zł
Lilie i róże to kwiaty, które urzekają swoją delikatnością. Zamów kwiaty online i pożegnaj zmarłego w piękny sposób.
dostawa już w 3 h

Bukiet Ostatnia droga

127,00 zł
 
dostawa już w 3 h

Bukiet Barwy jesieni

187,00 zł
xxx

Kondolencje


Życie stawia nas w różnych sytuacjach. Na szczęście większość z nich to radosne chwile. Zdarzają się jednak takie, które ciężko przyjąć i przeżyć, zwłaszcza jeśli mowa o utracie bliskiej osoby. Niewyobrażalnym bólem jest nie móc już nigdy zobaczyć osoby, którą się kochało. Jeszcze większym jest natomiast nieobecność na jego pogrzebie wymuszona okolicznościami czy odległością. Ciężko jest wtedy zrobić coś, co mogło by choć w mały sposób wyrazić jaką pustkę i ból czujemy. Jest jednak jeden sposób, który może w tym pomóc.


Kwiaty na pogrzeb


Poczta Kwiatowa® proponuje przepiękne bukiety stworzone ze świeżych kwiatów kondolencyjnych. Dobrane z niezwykłą starannością i klasą są wyrazem i tych na najcięższych słów jak i pamięci i obecności. Dostępne z dostawą na pogrzeb podkreślają i nasze uczucia i szacunek jaki żywimy do rodziny zmarłego.

Opinie zobacz więcej

Kwiaty swieze i obsluga super, ale wiazanka (u nas w wesji malej) kompletnie nie przypomina tej na zdjec...
01.11.2019 r. Anna
Kurier doręczył na czas, więc sie cieszę i polecam. Robert
23.01.2019 r. Robert
Polecam! Na mnie zrobił ogromne wrażenie.
23.01.2019 r. Anna
Wygląda tak samo jak na zdjęciu. Kwiaty świeże i pachnące i nawet kurier miły :)
23.01.2019 r. Tola