Premiera książki „Szczypta luksusu” Ilony Adamskiej

Niedawno braliśmy udział w niezwykłym wydarzeniu. Była to premiera fantastycznego albumu kulinarnego „Szczypta Luksusu” Ilony Adamskiej. Impreza odbyła się 24 października 2015 w malowniczej restauracji Osada w Warszawie w atmosferze rodzinnego ciepła z dużą dawką humoru.

Event odwiedziło ponad 120 osób, wśród których nie mogło zabraknąć polskich gwiazd i znanych szefów kuchni. Byli to m.in.: Robert Sowa, Anna Kalata, Katarzyna Miller, Karolina Nowakowska czy też zespół Masters. Zaś galę poprowadził Ryszard Rembiszewski.

Przyjęcie zaplanowano z wielką precyzją. W pięknym ogrodzie szef kuchni z włoskiej restauracji Navona serwował przepyszne potrawy z grilla, a na deser można było skosztować wyśmienitych lodów od Braci Koral. Z kolei my, jako jeden ze sponsorów tego wydarzenia, zadbaliśmy o florystyczne dekoracje stołów.

Poczta Kwiatowa, Szczypta Luksusu 1Poczta Kwiatowa, Szczypta Luksusu 1

Poczta Kwiatowa, Szczypta Luksusu 1Poczta Kwiatowa, Szczypta Luksusu

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Szczypta-Luksusu-695482647228421

Dodatkowe atrakcje zapewnili muzycy. W góralskim stylu zagrała na skrzypcach Magdalena Szymańska, która zaprezentowała utwory z repertuaru Golec uOrkiestra. Zaś do tańca przygrywał zespół Vocart. Na uwagę zasługuje także loteria, która dostarczyła wszystkim zgromadzanym wiele radości, szczęścia i śmiechu.

Warto dodać, że „Szpyta Luksusu” to wyjątkowa książka nie tylko ze względu na zawarte w niej przepisy kulinarne najlepszych, polskich szefów kuchni, celebrytów i blogerów, ale także ze względu na cel jej sprzedaży. Zgromadzone pieniądze zostaną przeznaczone na Fundację Sukces, która pomaga potrzebującym mamom i ich dzieciom.

Mamy nadzieję, że książka będzie się wspaniale sprzedawać, by w jak największym stopniu pomóc potrzebującym matkom i dzieciom. Ilona Adamska dokonała wszelkich starań by premiera jej dzieła odbyła się w tak wspaniałych warunkach. Serdecznie dziękujemy za możliwość uczestnictwa w tak pięknym przedsięwzięciu.