Pomagamy - 29. Finał WOŚP!

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej, a emocje rosną! My już nie możemy się doczekać, dlatego już teraz przygotowaliśmy różne formy wsparcia tegorocznego celu. Dowiedz się jak pomóc razem z nami.

Tulipany WOŚPFloryści dla WOŚP: na czym polega akcja?

Poczta Kwiatowa już kolejny raz zagra wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Co roku staramy się wspierać tą inicjatywę na kilka sposobów, jednak wiele pozytywnych emocji budzi w nas co roku uczestnictwo bezpośrednio w finale w ramach akcji “Floryści dla WOŚP”, która organizowana jest przez Forum Kwiatowe. Wtedy właśnie nasi specjaliści przygotowują najpiękniejsze bukiety, które wręczane są darczyńcom w podziękowaniu za ofiarowane przez nich środki czy też przedmioty na licytację. Dodatkowo tworzymy niezwykłe kompozycje, jakie ubarwiają cały finał i sprawiają, że w studiu w ten jeden dzień, panuje niepowtarzalna atmosfera. Warto jest dodać, że działamy tam ramię w ramię z florystami, którzy przyjeżdżają z różnych zakątków Polski, dzięki czemu całość jest tak wspaniała! W tym roku oczywiście wszystko odbędzie się w reżimie sanitarnym, jednak jesteśmy przekonani, że pandemia w żaden sposób nie wpłynie na rezultat tegorocznego zbiórki Orkiestry!

Finał z głową!

Jak już wcześniej wspomnieliśmy pandemiczna rzeczywistość w pewien sposób sprawiła, że tegoroczny finał będzie inny niż wszystkie poprzednie - warto dodać, że nawet data jest wyjątkowa, ponieważ całość odbędzie się dopiero w ostatnią niedzielę stycznia. Jesteśmy jednak pozytywnie nastawieni i przekonani, że przesunięcie w czasie akcji dało więcej czasu na przygotowania, dzięki czemu uda się też zebrać więcej środków na tegoroczny, bez wątpienia szczytny cel, a przypomnijmy, że tematem przewodnim 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest wsparcie oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W tym roku najważniejszy punkt całej imprezy w Warszawie stanowić będzie studio telewizyjne na Placu Defilad, skąd transmisja wyjątkowo zacznie się już dzień wcześniej, czyli 30 stycznia. Oglądać będziemy mogli przebieg całego wydarzenia, w tym również koncerty finałowe! Bądźmy w ten dzień razem przed odbiornikami!

Wesprzyj WOŚP razem z nami!

Chcesz wesprzeć tegoroczny cel wspólnie z nami? Wystarczy, że zamówisz niezwykle optymistyczną kompozycję Czarujące tulipany - wspieramy WOŚP! Bukiet dostępny jest w kilku wariantach wielkościowych, dzięki czemu uda Ci się dobrać idealny! Oczywiście, część pieniędzy z ich sprzedaży przekazujemy właśnie fundacji. W końcu jak to mówi Jurek Owsiak o finale - jest to prawdziwa letnia zadyma w środku zimy. Dlatego jesteśmy przekonani, że nie może wtedy zabraknąć rozgrzewających nasze serca fantastycznych kwiatów, którymi możemy obdarować naszych najbliższych w tym niesamowitym dniu, jakim jest właśnie finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku wspomaga placówki medyczne na terenie całego kraju, dlatego bez wątpienia warto jest dołożyć swoją cegiełkę do tej niesamowitej akcji! Grajmy razem do końca świata i jeden dzień dłużej!