Poczta Kwiatowa po raz kolejny wspiera WOŚP

Wczoraj odbył się już 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycją stało się już coroczne, aktywne zaangażowanie Poczty Kwiatowej wraz z Forum Kwiatowym w tę niezwykłą, charytatywną zbiórkę na rzecz najbardziej potrzebujących. W zeszłym roku ostatecznie zebrano 175 938 717,56 milionów złotych! Niech każdy z nas dołoży wszelkich starań, aby tegoroczny wynik WOŚP-u był jeszcze większy. Wszystkie ręce na pokład!

Poczta Kwiatowa dla WOŚPŁapiemy wiatr w żagle dla dzieci

W 2020 roku Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbiera na najnowocześniejsze i bardzo kosztowne urządzenia medyczne dla dzieci. Są to m.in. lampy i stoły operacyjne, diatermie, urządzenia teletransmisyjne, aparaty RTG z ramieniem C oraz zestawy endoskopowe. Stanowią one niezbędne wyposażenie sal operacyjnych, oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej, czy zakładów diagnostyki obrazowej dla najmłodszych pacjentów. Rocznie wykonuje się około 3 tysięcy operacji neurochirurgicznych dzieci, 2,5 tysiąca operacji kardiochirurgicznych, a także aż 80 tysięcy operacji na ogólnych oddziałach chirurgicznych. Aby wszelkie zabiegi przebiegały na jak najwyższym, światowym poziomie, w wyposażeniu szpitali i sal operacyjnych urządzenia te są niezbędnym minimum.

Główną misją naszej firmy jest dawanie ludziom szansy do stworzenia niesamowitych, wyjątkowych wspomnień. Wszystkie bukiety czy kosze prezentowe są ukierunkowane na wywoływanie uśmiechu na twarzy obdarowywanych osób. Z tego względu i w tym roku WOŚP mogło w stu procentach liczyć na naszą pomoc i zaangażowanie. Wierzymy, że niesione dobro wraca, a świadomość, że może ono dotrzeć do tych najbardziej potrzebujących jest bezcennym uczuciem!

Wielki Finał jest także doskonałym momentem do refleksji oraz bezinteresownego wsparcia tych, którzy nie są w stanie zapewnić sobie pomocy samemu. Dołożenie małej cegiełki przez każdego z nas, końcowo może stworzyć wielki mur pomocy, który z pewnością przyczyni się do uratowania wielu żyć. Zachęcamy zatem, aby i w przyszłym roku dołączyć się do zbiórki. :)