Zimowy ślub - prezenty dla Pary Młodej!

Ślub w niesamowitej, zimowej aurze niczym z pięknej baśni? Tak niesamowita okazja wymaga równie cudownej oprawy i jedynych w swoim rodzaju prezentów. Co w takim razie podarować w tym dniu? Poznajcie naszych faworytów.

Magiczny ślub w białej aurze

Delikatne, białe kwiaty to cudowny pomysł na ślubny prezent, szczególnie, jeśli odbywa się on w magicznej, zimowej aurze. W końcu jest to kolor kojarzący się z pewnego rodzaju czystością i tradycyjnie jest już nieodzowną częścią niemal każdej tak istotnej uroczystości. Niekwestionowanym klasykiem, który świetnie sprawdzi się przy okazji najpiękniejszego dnia w życiu Pary Młodej będą Kwiaty dla nowożeńców. Tutaj, przede wszystkim, przysłowiowe pierwsze skrzypce odgrywają subtelne, białe lilie. Zostały one zestawione z dużą ilością zieleni, która na swój sposób nadaje energii kompozycji. Jednocześnie jest to bardzo elegancki prezent, a to chociażby za sprawą pięknego przyozdobienia. Całość daje nam naprawdę niesamowity efekt! Jeśli nie lilie to może jednak róże? Od razu nasuwają nam się na myśl Kwiaty Białe olśnienie. Znajdziemy tutaj aż dwadzieścia gałązek tych wspaniałych roślin połączonych z zielonym griffithi. Tak ogromny bukiet podarowany w dniu ślubu na pewno zapadnie w pamięć.

Szalone kolory rozgrzeją w śnieżną noc!

Cicha i spokojna noc spędzona na celebrowaniu ślubu w wąskim gronie? Nie z tymi kwiatami! Niesamowite, kolorowe bukiety wniosą wiele pozytywnej energii i masę radości - w końcu jest się z czego cieszyć. Kompozycja Niech żyje para młoda przyciągnie wzrok każdego. A to za sprawą żywych kolorów i niecodziennych połączeń. Barwne róże razem z santini oraz liliami i dużą dawką zieleni? To wszystko umieszczone zostało razem w niewielkim koszu i zostało przewiązane uroczą wstążką. Na pewno prezent złapie za serce i wywoła wiele pozytywnych emocji wśród naszych nowożeńców. Inną, niezwykle uroczą propozycją jest Kompozycja Finezja. Mamy tutaj aż trzydzieści różowych róż, które są w koszu o takim samym kolorze. Całość wygląda naprawdę uroczo, a ilość kwiatów robi ogromne wrażenie!

Wystrzałowe prezenty ślubne!

Ślub koniecznie wymaga odpowiedniego celebrowania, a do wzniesienia toastu za zdrowie Pary Młodej najlepiej sprawdzą się bąbelki. Dlatego wraz z najlepszymi życzeniami na ustach obdarujmy nowożeńców cudowną kompozycją Gratulacje. Składają się na nią oczywiście niesamowite kwiaty, jak róże czy gipsówka, lecz obok nich w koszyku zostało umieszczone także wysokiej jakości wino musujące i dwa kieliszki dla świeżo upieczonego małżeństwa. Jeśli jednak zamiast kwiatów wolą oni słodycze postawmy na Zestaw pomarańczowo - miętowy. Co tam znajdziemy? Pyszne czekolady, paluszki czekoladowe z różnymi aromatami czy dropsy. Do tego nie brakuje kochanego przez wielu, wspaniałego prosecco!

Prezenty na ślub powinny być naprawdę wyjątkowe. Z Pocztą Kwiatową bez wątpienia uda się znaleźć podarunki, które podkreślą wagę tego dnia jednocześnie sprawiając Młodej Parze prawdziwą radość!