WOŚP - gramy razem i niesiemy pomoc!

Co roku finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest datą, która budzi wiele emocji! W tym roku, pomimo pandemicznej rzeczywistości nie jest inaczej: wspólnie z WOŚP gramy przecież dla naszych najmłodszych!

Finał z głową

Tegoroczny finał pod kilkoma względami różni się od tych z poprzednich lat. Tutaj wskazać możemy chociażby datę, ponieważ całość przypada dopiero na ostatnią niedzielę stycznia czy też reżim sanitarny, który zmusił organizatorów do wprowadzenia wielu zmian, jednak wszyscy dobrze pamiętamy, że konieczne jest to dla naszego wspólnego bezpieczeństwa, dlatego nie narzekamy i razem zabieramy się do pracy. Żeby jednak zrekompensować  pewne trudności, które pojawiają się po drodze, całe finałowe wydarzenie rozpocznie się już w sobotę 30 stycznia i trwać będzie aż 27 godzin. Dodajmy jednocześnie, że wszyscy możemy wziąć w nim udział, a to za sprawą różnego rodzaju kanałów oraz platform, jakie prowadzić będą transmisję: tutaj wskażemy TVN, Youtube, Facebook, Onet, Twitch czy wiele innych lub też słuchać za pośrednictwem Antyradia oraz Radia Zet. Dodajmy, że warto być z nami w tym wyjątkowym dniu już od początku, ponieważ całość rozpocznie się koncertem Piotra Bukartyka, a pełną rozpiskę koncertów znajdziecie na profilu WOŚP na Facebooku. Co jeszcze będzie się wtedy działo? Wywiady z ciekawymi ludźmi czy nagrania medyczne to tylko część atrakcji.

Floryści - razem dla WOŚP

Oczywiście przy okazji całej akcji nie zabraknie Poczty Kwiatowej. Nasi floryści w ramach akcji zorganizowanej przez Forum Kwiatowe będą, wspólnie ze specjalistami z całego kraju, przygotowywać niesamowite aranżacje kwiatowe zdobiące studio i wręczane darczyńcom, którzy wspomagają cel tegorocznego finału. Zakłada się, że w zeszłym roku w ramach “Florystów dla WOŚP” w studiu pojawiło aż dziesięć tysięcy kwiatów. Pamiętajmy, że nie ma piękniejszego symbolu wdzięczności niż niesamowita kompozycja, szczególnie przy takiej okazji, kiedy samo słowo “dziękuję” często to za mało - w końcu to właśnie między innymi dzięki ofiarodawcom udaje się dodatkowo wyposażać od lat szpitale w naszym kraju. Jeśli chcesz mieć namiastkę finału u siebie w domu oraz jednocześnie wspomóc WOŚP, koniecznie zwróć uwagę na bukiet Czarujące tulipany - wspieramy WOŚP. Zamówić możesz go za pośrednictwem naszej strony internetowej, sprawiając radość osobie, której go podarujesz jednocześnie robiąc coś naprawdę dobrego!

Finał WOŚP - jedyny taki dzień w roku

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku jednoczy nas wszystkich, aby wspólnie działać na rzecz wspólnego dobra. Przez cały dzień unosi się wyjątkowa atmosfera, która udziela się wszystkim nam. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz: jesteś muzykiem, florystą, sportowcem czy też uczniem możesz pomóc, dlatego właśnie jest to tak cudowne! Mamy nadzieję, że i tym razem padnie rekord. W zeszłym roku udało się zebrać aż 186 mln 133 tys. 610 zł i 66 groszy.

Finał WOŚP to niesamowity czas w roku! Mamy nadzieję, że znowu wspólnie uda nam się zrobić wiele dobra, dlatego zaangażujmy się wszyscy!