Poczta Kwiatowa po raz kolejny zagra z WOŚP!

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Można powiedzieć, że tradycyjnie już wspólnie z WOŚP zagra Poczta Kwiatowa. Jednak pamiętajmy, że częścią tej wspaniałej akcji może stać się każdy z nas - serduszko na piersi w tym dniu to niewątpliwy powód do dumy!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znowu rozgrzeje ludzkie serca!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już 31. stycznia zagra dwudziesty dziewiąty raz! Wolontariusze pomimo pandemicznej rzeczywistości, wyjdą na ulice, żeby kwestować na rzecz tegorocznego celu. Przypomnijmy jednak, że WOŚP to nie tylko dzień finału. Tą niewątpliwie szczytną akcję możemy wspierać już teraz - poprzez udział w licytacjach, dorzucanie się do zbiórek internetowych czy nawet założenie własnej, wirtualnej puszki za pośrednictwem Facebooka, jeśli z różnych powodów nie mamy możliwości kwestować tradycyjnie. Metod jest naprawdę wiele - o wszystkich możemy przeczytać na stronie Orkiestry. My ze swojej strony zachęcamy do dołożenia nawet najmniejszej cegiełki, ponieważ w ten sposób naprawdę zmieniamy otaczającą nas rzeczywistość na lepszą!

Poczta Kwiatowa zagra razem z Orkiestrą!

Nas również w tym roku nie zabraknie w tym wyjątkowym dniu. Nasi floryści wspólnie z Forum Kwiatowym, tradycyjnie już będą dbać o oprawę finału, aby był on jeszcze bardziej magiczny i wyjątkowy. Dodatkowo komponować będą fantastyczne bukiety, co robią z prawdziwą pasją, które zostaną wręczone darczyńcom w podziękowaniu za wsparcie. Już wręcz nie możemy się doczekać tego jakże emocjonującego dnia! Nadmieńmy, że w działania angażujemy się od lat na wiele różnych sposobów. Cieszymy się, że możemy pomóc i grać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Na co zbieramy w tym roku?

Oczywiście nie możemy nie wspomnieć na co zbieramy w tym roku. Hasłem przewodnim 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest “Wygramy”, a pieniądze ze zbiórki przekazane będą na zakup sprzętu na oddziały laryngologiczne, otolaryngologii oraz na przyrządy służące diagnostyce głowy. Wymienimy tutaj chociażby lampy czołowe, operacyjne, aparaty USG i RTG, kardiomonitory czy też wiele, wiele innych. Przez te wszystkie lata WOŚP zakupiło ponad 65 200 urządzeń za kwotę przekraczającą 1,3 mld. złotych. Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy brać udział w tak fantastycznym przedsięwzięciu i mieć rzeczywisty wpływ na wyposażenie polskich szpitali.

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy może i będzie inny niż pozostałe, a to w dużej mierze za sprawą cały czas trwającej pandemii koronawirusa. Nie możemy jednak się poddawać i wspólnie zbierzmy siły, żeby znowu pokazać swoje wielkie serca - oczywiście wszystko robimy “z głową” pamiętając o swoim bezpieczeństwie oraz otaczających nas osób.