Poczta Kwiatowa uczestnikiem akcji "Podziel się misiem!"

Czynić dobro można na wiele sposobów, a każdy z nich z pewnością jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Już teraz rozpoczyna się akcja “Podziel się misiem”, która ma szczególny charakter, albowiem jej efektem będzie podarowanie pluszowych misiów dzieciom.

Podziel się misiem

Czas, w którym możemy się obdarowywać prezentami, jest magiczny, szczególnie dla dzieci. Wówczas możemy czerpać radość nie tylko z dostawania upominków, ale ich dawania i obserwowania radości wypisanej na twarzach najbliższych. Niestety, nie wszystkie maluchy mogą liczyć na miłe podarunki, które sprawią, że poczują się docenione i kochane. Misją Poczty Kwiatowej jest sprawianie uśmiechu nawet podczas najbardziej deszczowych i smutnych chwil. W związku z tym, nasza firma całym sercem angażuje się w akcję dobroczynną “Podziel się misiem!”. Jest to niezwykle szlachetna inicjatywa wspierająca dzieci, które przebywają w szpitalach, domach dziecka lub hospicjach. Nie dość, że misie mają terapeutyczny wpływ na najmłodszych, to będą doskonałą niespodzianką i pocieszeniem dla najbardziej potrzebujących.

1 kupiony pluszak = 1 przekazany pluszak

Aby sprawić radość dzieciom wystarczy, że zakupisz kosz prezentowy, bukiet, balon z helem, słodycze czy inne produkty z naszej strony, które będą miały dołączonego pluszowego misia, słonika lub inną maskotkę. W ten sposób wspólnie z Caritas przekażemy prezent dla dziecka, które nawet się tego nie spodziewa. Jeden dowolny, zakupiony pluszak to jedna maskotka przekazana na rzecz potrzebujących dzieci. Akcja charytatywna trwa do 20 listopada, a oficjalne przekazanie pluszaków dzieciom nastąpi 25 listopada. Jest to wyjątkowy czas, tym bardziej, że właśnie wtedy obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia.

Cała załoga Poczty Kwiatowej zachęca do wzięcia udziału w akcji i zakupu maskotki dla dzieci. Niesienie dobra jest najpiękniejsze i najbardziej wartościowe wtedy, gdy robi się to wspólnie.
podziel się misiem plakat