Konsumencki Lider Jakości 2015 dla Poczta Kwiatowa®

Drodzy Klienci, Partnerzy i miłośnicy kwiatów, z dumą informujemy, że Poczta Kwiatowa® zajęła I miejsce w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości 2015 w kategorii Przesyłki kwiatowe! To dla nas szczególne wyróżnienie, za co serdecznie dziękujemy :)

Przesyłki kwiatowe to jedna z tych usług, w której duże znaczenie odgrywa terminowość, jakość wykonania oraz... element zaskoczenia. To usługa, która zbliża ludzi w elegancki i delikatny sposób – za pomocą pięknie wyglądających i pachnących kwiatów. Każdego roku przyglądamy się potrzebom naszych Klientów, które dają nam pogląd na to, czego oczekują zarówno nadawcy, jak i odbiorcy niespodzianki kwiatowej. Każde zamówienie i opinia jest dla nas ważna. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze wszystko przebiegało zgodnie z planem. Jednak dziś świadomi nawet najmniejszych potyczek jesteśmy jeszcze bardziej zdeterminowani do tego, by dążyć do doskonałości, realizując poszczególne kroki mające na celu zwiększenie Państwa zadowolenia z naszych usług – również w zakresie współpracy partnerskiej z kwiaciarniami zlokalizowanymi w miastach i miasteczkach w całej Polsce.

Ten rok jest dla nas szczególny nie tylko ze względu na przyznany tytuł Konsumencki Lider Jakości 2015. Przyniósł nam także wiele wspaniałych chwil, w jakich uczestniczyliśmy bezpośrednio i pośrednio – dostarczając bukiety kwiatów do wielu drzwi, na wydarzenia i uroczystości. Wraz z początkiem tego roku światło dzienne ujrzała również Nowa Kolekcja 2015, w której znajduje się 15 zupełnie nowych bukietów.

Jeszcze raz gorąco dziękujemy za Państwa zaufanie i uznanie. Nie ma dla nas większej nagrody niż zadowolenie i uśmiech naszych Klientów – dziękujemy!

dyplom Konsumencki Lider Jakosci 2015 dla Poczty Kwiatowej