Poczta Kwiatowa podczas XII Festiwalu Róż

W ubiegły weekend (12-13 lipca) z przyjemnością uczestniczyliśmy w XII Festiwalu Róż, który odbył się w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego.

Wydarzenie to, co roku przyciąga mnóstwo ludzi. Tego roku nie mogło być inaczej. W tegorocznej edycji tłumy pojawiły się dopiero w niedzielę ? wszystko za sprawą sobotniej, niesprzyjającej wyjściom na zewnątrz, deszczowej pogodzie. Podczas dwudniowego festiwalu odwiedziło go wiele osób i korzystało z różnego typu atrakcji.

My również mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Najmłodsi mieli okazję wziąć udział w konkursie plastycznym. Polegał on na narysowaniu tego ?Co kojarzy im się z Pocztą Kwiatową??. W nagrodę za piękne rysunki dzieci otrzymały piłkę plażową z naszym logo. Również pozostali goście naszego stoiska chętnie pozowali do zdjęć, które możecie obejrzeć poniżej.

Podczas XII Festiwalu Róż można było brać udział w pokazach florystycznych i podziwiać ludzi reprezentujących ciekawe części ubioru wykonane z kwiatów. Oczywiście nie można zapomnieć o pięknych różach, które wszyscy mieli okazję podziwiać. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy być jednym ze sponsorów tego wydarzenia.

Więcej zdjęć na naszym fanpage'u :)

Festiwal RóżFestiwal RóżFestiwal RóżFestiwal RóżPrzebranie kwiatowePrzebranie kwiatowePrzebranie kwiatowePrzebranie kwiatoweDzieci rysująceDzieci rysująceDzieci rysująceDzieci rysującePiłka plażowa Poczta KwiatowaPiłka plażowa Poczta KwiatowaPiłka plażowa Poczta KwiatowaPiłka plażowa Poczta KwiatowaPiłka plażowa Poczta Kwiatowa Piłka plażowa Poczta KwiatowaPiłka plażowa Poczta KwiatowaPiłka plażowa Poczta Kwiatowa