Poczta Kwiatowa laureatem nagrody Konsumencki Lider Jakości 2019

Drodzy Klienci, Partnerzy i miłośnicy kwiatów, z przyjemnością informujemy, że Poczta Kwiatowa® została laureatem ogólnopolskiego programu Konsumenckiego Lider Jakości 2019 w kategorii Przesyłki kwiatowe! 

Poczta Kwiatowa laureatem nagrody Konsumencki Lider Jakości 2019Czym jest Konsumencki Lider Jakości?

To wyjątkowe wyróżnienie, które pozwala wyłaniać każdego roku najlepsze produkty i marki wśród zróżnicowanych kategorii. O nagrodzonych decydują aktywni konsumenci podczas niezależnych badań, podczas których analizowany jest stopień rozpoznawalności produktów i usług oraz poziom lojalności wobec danych producentów i usługodawców.

Poczta Kwiatowa – kwiatowe przesyłki od serca

Otwarcie możemy powiedzieć, że Poczty Kwiatowej są wyjątkowe. Wszystko za sprawą tego, że kwiaty towarzyszą nam całe życie - podczas ważnych okazji, są uwiecznieniem pięknych chwil, wyrazem wdzięczności i miłości dla najbliższych - są najpiękniejszym prezentem od serca! Nie bez znaczenia jest także element zaskoczenia, który jeszcze bardziej potęguje pozytywne emocje związane z otrzymaniem kwiatowej przesyłki. Mając tego świadomość, każde zamówienie realizujemy z równie dużym zaangażowaniem, dokładnością i pasją. Nie mniej ważne są dla nas opinie naszych Klientów - to dzięki nim możemy stale poprawiać jakość naszych usług, z każdym dniem coraz bardziej dążąc do doskonałości.

To dla nas ogromny zaszczyt, że usługi realizowane przez Pocztę Kwiatową zostały docenione nagrodą Grand Prix Konsumencki Lider Jakości 2019. 

Dziękujemy za Państwa zaufanie!