Delivery By courier
Delivery time already in 24 h

Description

Description

Poczta Kwiatowa® z wielką starannością przygotowała nowy, ekskluzywny produkt - Wieczna róża z perfumami Rêves.
Wieczne róże to nic innego jak żywe (ucięte) kwiaty, które zostały poddane specjalnemu procesowi utrwalającemu, dzięki któremu róże zachowują swój kształt i kolor przez 2 lata. Róże nie wymagają pielęgnacji.

Perfumy Rêves to idealny wybór dla kobiet, które cenią sobie oryginalność, niepowtarzalność i zapach, który idealnie zgra się z ich trybem życia. Aromat zaklęty we flakonie Rêves, to otulająca woń najpiękniejszych i bogatych nut zapachowych, które stanowią dla właścicielek synonim elegancji, kobiecości i seksapilu.

O marce Rêves: Misją naszej marki jest tworzenie doskonałych ubrań i akcesoriów, w których główną rolę odgrywa unikalność, dopracowana konstrukcja, materiały, dodatki i ręczne wykonanie w polskich szwalniach. Wierzymy, że komfort i jakość jaką dają nasze produkty, pozwolą każdej kobiecie spełniać jej marzenia bez trudu, a nasze autorskie projekty będą jej towarzyszyć przez lata. Jesteśmy pewne naszego Rêves i wiemy, że piękno i dokładność w każdym szczególe czyni nasze kolekcje wyjątkowymi.


Availability: 01.01 - 31.12

Composition: wieczna czerwona róża 1 szt.
czarne pudełko okrągłe
Perfumy Rêves 100ml

Reviews see more

This product does not have any reviews yet. Be the first one and add a review.
Only registered users can write reviews. Please, log in or register.
Additional information