Delivery By courier
Delivery time already in 24 h

Description

Description

Zestaw Skrzynka owoców z czekoladami to harmonijne połączenie świeżości owoców i wykwintnych smaków czekolady, prezentowane w eleganckiej skrzynce drewnianej. Ten urokliwy zestaw łączy w sobie zdrowe i pyszne owoce z najwyższej jakości czekoladami, tworząc niezapomniane doświadczenie smakowe.

Głównymi gwiazdami tego zestawu są unikalne czekolady. Czekolada z okienkiem Bolci to subtelne połączenie tradycji z nowoczesnością, oferując jednocześnie intensywny smak i atrakcyjny design. Czekolada Cachet Dark Orange and Almonds to kompozycja gorzkiej czekolady z aromatycznym pomarańczowym akcentem i chrupkimi migdałami, tworząca niepowtarzalną ucztę dla podniebienia.
Owoce, które towarzyszą czekoladom, są świeże i pełne witamin. Mango, jabłko zielone, granat, ananas, pomarańcze, jabłko czerwone, awokado, mandarynki i winogrono tworzą kolorową i smakowitą mieszankę. Każdy z owoców został starannie wyselekcjonowany, aby dostarczyć świeżości i różnorodności smaków.

Zestaw Skrzynka owoców z czekoladami to doskonały prezent na różne okazje, od urodzin po święta czy rocznice. To połączenie zdrowia i przyjemności, które z pewnością zadowoli każde podniebienie.

Availability: All year

Composition: Granat (1 szt.)
Ananas (1 szt.)
Mango (1 szt.)
Pomarańcze (1 szt.)
Winogrono (2 szt.)
Czekolada Cachet Dark Orange and Almonds (1 szt.)
Jabłko zielone (1 szt.)
Jabłko czerwone (2 szt.)
Czekolada z okienkiem Bolci (1 szt.)
Awokado (2 szt.)
Mandarynka (4 szt.)
Drewniana skrzyneczka

Reviews see more

This product does not have any reviews yet. Be the first one and add a review.
Only registered users can write reviews. Please, log in or register.
Additional information