Delivery By courier
Delivery time already in 24 h

Description

Description

Masterbox z Naszyjnikiem to wyjątkowy prezent, który łączy w sobie elegancję kwiatów z delikatnością biżuterii. To nie zwykły bukiet róż, ale wyjątkowa kompozycja, gdzie każdy element stanowi pełen wdzięku akcent. W czarnym pudełku kryją się piękne, czerwone róże, które symbolizują miłość, pasję i romantyzm. Róże te zostały starannie dobrane i ułożone, tworząc elegancką i efektowną kompozycję kwiatową.

Ale to nie koniec niespodzianek! Masterbox z Naszyjnikiem dostarcza również biżuteryjnej przyjemności. Naszyjnik, z kołami i perłą, marki Verona to subtelny, elegancki dodatek, który harmonijnie komponuje się z kwiatową aranżacją. Perła, symbol piękna i doskonałości, dodaje całości wyjątkowego blasku.
Ten prezent to nie tylko zbiór estetycznych doznań, ale także hołd złożony pięknu i delikatności. Idealny na wiele okazji, od rocznic po urodziny czy wyjątkowe chwile, które zasługują na wyjątkowy prezent. Masterbox z Naszyjnikiem to wyraz troski i uczuć, który z pewnością zostanie doceniony przez każdą osobę obdarowaną tym eleganckim zestawem.

Produkt Delimaro™ typu masterbox - czerwone róże w czarnym pudełku z rantem zamów dla bliskich, którym pragniesz podarować uśmiech.

Kwiaty w pudełku nie wymagają podlewania. Produkt pochodzi z serii diamond collection Poczty Kwiatowej ®. Produkty Delimaro dostarczane są przez firmę kurierską zgodnie z terminami i warunkami doręczeń prezentów w Polsce.


RozmiarŚredni
Średnica19 cm
Ilość różok. 15-20

Prosimy mieć na uwadze, że florysta może zastosować większą lub mniejszą liczbę róż od podanych w tabeli w celu zachowania estetyzmu kompozycji. Pudełka układane są tak, aby zostały wypełnione po brzegi kwiatami, a ilość róż zależy od aktualnie dostępnych jej rozmiarów.

Zobacz więcej podobnych produktów tutaj: FLOWER BOX

Availability: All year

Composition:
red roses
black round box with edge
Necklace with wheels and pearl Verona

Reviews see more

This product does not have any reviews yet. Be the first one and add a review.
Only registered users can write reviews. Please, log in or register.
Additional information