Jakie kwiatki na Dzień Matki?

To pytanie zadają sobie co roku wiosną córki i synowie z wielu krajów świata. W Polsce święto to obchodzimy tradycyjnie 26 maja. Tego dnia nie może zabraknąć dla mamy ani prezentu ani przede wszystkim kwiatów.

Dzień Matki to taki szczególny dzień, w którym możemy przynajmniej raz w roku odwdzięczyć się naszym Mamom za troskę i opiekę, które dostajemy od nich przez całe życie. Najważniejsze będą tu nasze uczucia, które możemy przekazać za pomocą kwiatów. Pisaliśmy niedawno o symbolice poszczególnych roślin, warto posłużyć się czasem taką sugestią. Oczywiście jeśli nasze kwiaty wręczymy od serca, to nawet pojedyncza czerwona róża powie wiele.

Jeśli lubimy mocne akcenty, to warto zdecydować się na duży bukiet pełen różnokolorowych kwiatów kilku gatunków. Takie bukiety zawsze najpiękniej wyglądają na stole, a te skomponowane przez naszych florystów ucieszą oczy i rozradują dusze każdej Mamy. Polecamy bukiet o następującym składzie: lilia, gerbera, santini, róża, hiperikum, paproć - wszystko w odcieniu bladoróżowym. Inna ciekawa kompozycja to: lewkonia, gerbera i santini z dodatkiem zieleni. Wielkim przebojem wśród kwiatów na Dzień Matki są niezaprzeczalnie róże w kolorach pomarańczowym i różowym. Do tego dołączmy ?Eleganckie pudełko czekoladek?, w którym znajdziemy 22 przepyszne czekoladki - każda zachwycająca podniebienie kompozycją najlepszych składników.

Zamówienie kwiatów przez Internet pozwala nam na sprezentowanie zarówno bukietu, jak i upominku za pomocą kilku kliknięć. Do tego możemy napisać życzenia lub wybrać gotowe formatki ze strony. Możemy zamówić przesyłkę tak, aby doszła dokładnie w ten ważny dzień i gwarantujemy, że Wasza Mama będzie równie zaskoczona, co wzruszona i zachwycona. Również zapraszamy Tatusiów do zakupu bukietów w imieniu maluchów, a jeśli są trochę większe, to można wspólnie z nimi wybrać kwiaty na naszej stronie Poczta Kwiatowa.