Dzień Matki, mamy, mamusi...

Dzisiaj obchodzimy jeden z najpiękniejszych dni w roku - Dzień Matki. Z tej okazji na naszej stronie ogłosiliśmy konkurs, w którym można było wygrać atrakcyjne nagrody- bukiety kwiatów, książki, kosmetyki i biżuterię, które właśnie dziś trafią do mam autorów najciekawszych odpowiedzi na pytanie:
Jakim kwiatem jest Twoja mama?
Oto kilka z nich:

Matylda I., Kraków: Amarylis- najpiękniejszy kwiat na Świecie. Moja Mama- najpiękniejsza Kobieta na Świecie. Czy to dziwne, że kojarzy mi się właśnie z tym kwiatem? Gdybyście Ją poznali, to wiedzielibyście, że to cudowne połączenie delikatności, a zarazem siły i energii w jednym ciele, jest nie do podrobienia. Nikt inny nie potrafi jak Ona dbać o wszystkich dookoła i jednocześnie wyglądać tak pięknie. To piękno płynie z głębi duszy.. jest w jej każdym uśmiechu, gdy spotykamy się po kilkumiesięcznym rozstaniu.. jest zawsze w Jej oczach, gdy mówi, że będzie za mną tęsknić...

Joanna M, Ciechanowiec: Kwiatem maliny. Może powiecie, że nie dorównuje urodą różom, czy innym \"prawdziwym\" kwiatom, ale te ostatnie szybko przekwitają i nic po nich nie zostaje, ich piękno jest powierzchowne. Kwiat maliny też przekwita, ale przeradza się w jeszcze piękniejszy owoc. I taka jest moja mama. Chociaż jest już w średnim wieku, z roku na rok jest dla mnie coraz piękniejsza. Bo najważniejsze, żeby swoim życiem przynosić owoc. Zarówno dla siebie, jak i dla innych. PS. A poza tym nasze nazwisko doskonale pasuje :)

Cezary K. Zduńska Wola: Wiele się w życiu wycierpiała, mamusia moja kochana, sama z nami została, było ciężko lecz radę dała. Gdy miałbym ją porównać do kwiatu jakiegoś, porównałbym ją do astra chińskiego, najbardziej trwałego. Kwiat ten jest piękny i długo cieszy oczy, wręcz uśmiech na twarzy wywołuje , taka jest właśnie moja mama, swą dobrocią wszystkich w koło czaruje.

Katarzyna B., Gdynia: Moja mamcia jest jak katus! A dlaczego? Ponieważ jest egzotyczna, oryginalna i cieszy oko. Ponadto potrzebuje dużo słońca. I na końcu najważniejsze: ma właściwości lecznicze i przyspiesza gojenie ran. Mamcia jednak różni się nieznacznie od kaktusa- jest bardzo szcześliwa i dzięki temu nie ma kolców!

Maciej K., Barlinek: Moja Mama jest jak Bez - Bez niej bym nie istniał...

Raz jeszcze gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konursu. Z kolei mamom, które obchodzą dziś swoje święto życzymy: Wszystkiego co najlepsze! Spełnienia marzeń, zdrowia, szczęścia i miłości...