Relacja z 31. finału WOŚP - gramy razem!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspaniała inicjatywa, która łączy radość i dobrą zabawę z realizacją szczytnego celu. Zarówno pojedyncze osoby, jak i całe organizacje mogą się zmobilizować, aby nieść pomoc. Zobacz, jak Poczta Kwiatowa zaangażowała się w tegoroczne działania! 

Jak Poczta Kwiatowa wspiera WOŚP?

Relacja z 31. finału WOŚPKoniecznie należy wspomnieć o tym, że Poczta Kwiatowa działała w ramach akcji “Floryści dla WOŚP”. W jej ramach floryści z całej Polski spotykają się podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, aby wesprzeć wydarzenie. Tworzą wtedy cudowne bukiety, które następnie wręczane są darczyńcom.

Urokiem inicjatywy “Floryści dla WOŚP” jest fakt, że wszyscy profesjonaliści działają razem, aby stworzyć coś pięknego w dobrym celu. Przygotowane przez nich kompozycje wspaniale dopełniają cały event i sprawiają, że moment wręczenia podziękowań staje się naprawdę wyjątkowy.

Jak wypadł 31. finał WOŚP?

Tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyświecała chęć walki z sepsą. Środki zgromadzone przez WOŚP przeznaczane są na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego i urządzeń, które z pewnością uratują wiele żyć. Rok 2023 jest szczególny, ponieważ udało się zdobyć rekordową sumę pieniędzy - ponad 154 miliony złotych! Dla pracowników Poczty Kwiatowej było to niezwykłe doświadczenie, które pozwoliło im spędzić czas w cudownej atmosferze i przeżyć wyjątkowe chwile z osobami, które dzielą tę samą pasję. Co więcej, mogli sprawdzić swoje umiejętności w nowym otoczeniu, tworząc niezwykle żywe i kolorowe bukiety. Bez wątpienia było to wyzwanie, któremu jednak świetnie sprostali.

Jak w przyszłym roku możesz pomóc?

Pamiętajmy o tym, że niezależnie od tego, kim jesteśmy, również możemy pomóc! Pomaganie przyniesie nam wielką satysfakcję, a do tego będzie okazją, by miło spędzić czas i poznać nowych ludzi.

Istnieją różne formy wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: 

  • przekazanie 1% podatku, 
  • wzięcie udziału w licytacji, 
  • wpłacenie kwoty,
  • samemu zostanie wolontariuszem! 

Nie ma wątpliwości, że finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to wydarzenie, którego co roku wyczekujemy. Odbywają się wtedy różne eventy, koncerty czy spotkania, którym towarzyszy radosna atmosfera i chęć pomagania. Wspaniałym aspektem tej inicjatywy jest fakt, ile osób się w nią angażuje - zarówno pojedyncze osoby, jak i całe firmy, tak jak w przypadku Poczty Kwiatowej, spotykają się, aby działać w szczytnym celu!