Powitaj malucha na świecie z tymi podarunkami

Narodziny dziecka to niewątpliwie wyjątkowa chwila! Dlatego warto jest powitać malucha na świecie odpowiednim prezentem i dlatego dzisiaj przygotowaliśmy kilka propozycji.

Balonowa przesyłka!

Pierwszym rozwiązaniem, niewątpliwie nieszablonowym, będzie uroczy balon wypełniony helem, który przyczepiony do sznureczka wyleci z opakowania. Prezent z okazji narodzin dziecka - chłopiec czy Prezent z okazji narodzin dziecka - dziewczynka? Upominek dostępny jest w dwóch opcjach kolorystycznych, a balon posiada urocze wzory, dzięki czemu na pewno świetnie będzie prezentował się  w pokoju  maluszka, szczególnie, że te z helem cieszą nas swoim wyglądem znacznie dłużej niż klasyczne. Oczywiście to nie wszystko. Zarówno w jednym, jak i drugim zestawie znajdziemy  uroczą maskotkę z kocykiem w sam raz dla niemowlaka! Kolor będzie inny w zależności od wybranego przez nas wariantu. Jest to niewątpliwie efektowny pomysł również jeśli nie możemy sprawić wizyty świeżo upieczonym rodzicom osobiście - całość warto wysłać za pośrednictwem Poczty Kwiatowej!

Dla starszych i młodszych

Prezent na narodziny dziecka to świetne rozwiązanie! Znajdzie się tam coś dla rodziców, lecz także noworodka!  Do wzniesienia toastu za pojawienie się nowego życia świetnie sprawdzi się eleganckie, bezalkoholowe wino, a momenty wytchnienia kiedy maluszek śpi umilą jego opiekunom bombonierka Jakobsen i owocowe landrynki. Znajdziemy tu też piękną różę z czekolady, która nie tylko niezwykle się prezentuje lecz też cudownie smakuje. Dla maluszka w zestawie znajduje się uroczy, pluszowy miś.

Słonik na szczęście

Słoń uważany jest za symbol szczęścia, którego maluszkowi w życiu bez wątpienia bardzo dużo się przyda. Dlatego jesteśmy przekonani, że  cudownym prezentem będzie Zestaw Delimaro z niebieskim słonikiem. Poza słodką maskotką znajdziemy tam również flowerbox, który utrzymany w pastelowej biało-różowo-błękitnej kolorystyce, dzięki czemu świetnie będzie pasować na taką okazję. Całość prezentuje się niezwykle uroczo i jesteśmy przekonani, że będzie to strzał w dziesiątkę.

Vivat dla świeżo upieczonych rodziców!

Przyjście na świat dziecka to bez wątpienia piękny i magiczny czas w życiu człowieka, lecz jednocześnie bardzo często trudny i pełen wyrzeczeń. Dlatego świetnym pomysłem będzie podarowaniu świeżo upieczonym rodzicom pięknej kompozycji, która wyrazi zarówno gratulacje lecz też podziw, a mowa tutaj o bukiecie Vivat! Całość prezentuje się bardzo pięknie i żywiołowo. Znajdziemy tutaj między innymi eleganckie róże w odcieniach różowego i fioletu, eustomy oraz dużą dawkę zieleni. Wszystko zostało subtelnie udekorowane, dlatego efekt jest naprawdę niesamowity.

Prezent dla maluszka, a także jego rodziców? Poczta Kwiatowa przychodzi z pomocą. Jesteśmy przekonani, że z tak wyjątkową niespodzianką chwile wspólnego świętowania będą jeszcze bardziej magiczne!