Komunia Święta - wybór najpiękniejszych prezentów

Wraz z początkiem maja rozpoczyna się sezon komunijny. Zastanawiasz się jaki prezent podarować dziecku z tej okazji? Specjalnie dla Ciebie zrobiliśmy przegląd tych najpiękniejszych!

Prezent “cały na biało”

Kwiaty towarzyszą nam podczas każdego, ważnego wydarzenia w życiu. Dlatego nie może zabraknąć ich również przy okazji tak istotnego dnia dla naszych najmłodszych jak Komunia Święta. Szukając kompozycji idealnej koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę na Białe Goździki w pudełku białym, czyli stanowiący świetną alternatywę dla klasycznych bukietów Flowerbox. Biel jest kolorem, który kojarzy się nam z niewinnością i jest powiązana z niemal każdym świętem kościelnym, a w tym wydaniu prezentuje się naprawdę niesamowicie!

 Komunijny podarunek dla najmłodszych

Prezent idealny z okazji Komunii Świętej? Bez wątpienia świetnie nada się tutaj rozwiązanie, które sprawi prawdziwą radość najmłodszym, lecz jednocześnie nieść będzie pewną wartość i okaże się miłym wspomnieniem z tego wyjątkowego dnia. Warto jest zwrócić uwagę na Komunijny podarunek. Znajdziemy tam zarówno kochane przez dzieci słodycze, w tym niezwykle uroczy bukiet stworzony z żelek, lecz również czekoladki czy jajko niespodziankę. Jednak najważniejszym punktem jest w tym przypadku  jest Biblia dla dzieci wraz z pamiątką komunijną.

Kwiecisty tort

Dalej jednak szukając ciekawych propozycji z kwiatów koniecznie powinniśmy spojrzeć na tort, jednak nie taki standardowy, lecz kompozycję Aromatyczny tort. Tutaj za woń odpowiadają nie słodkie składniki, które zostały zastosowane , lecz cudowne rośliny. Całość znajduje się na eleganckiej, szklanej paterze, co odpowiada za  jedyny w swoim rodzaju efekt.  Jest to prawdziwa słodycz bez ziarenka cukru!

Komunijne słodycze

Najmłodsi uwielbiają słodycze! Niezależnie od ich zainteresowań czy płci kosz wypełniony po brzegi smakołykami zawsze sprawdzi się świetnie w roli prezentu. Dlatego pod uwagę koniecznie powinniśmy wziąć Koszyk srebrzysty. Co znajdziemy w środku? Wskazać możemy pyszne czekolady Cachet z szeregiem różnych dodatków czy też smakowite batony. Całość prezentuje się naprawdę znakomicie, dlatego jest to świetny pomysł na prezent!

Lśniący bukiet z maskotką

Jeśli jednak chcesz podarować piękny, tradycyjny bukiet, który świetnie wpasuje się w komunijna stylistykę koniecznie zwrócić uwagę na Kwiaty lśnienie. Jest bardzo subtelny, ponieważ składa się na niego 9 kremowych róż, dzięki czemu świetnie sprawdzi się dla dzieci. Dodatkowo bez wątpienia prawdziwą radość sprawi najmłodszym piękny miś, który idealnie współgra kolorystycznie z roślinami!

Idealny prezent z okazji Komunii Świętej dla dziecka? Znajdziesz go na stronie Poczty Kwiatowej, bez konieczności nawet wychodzenia z domu!