Co podarować z okazji narodzin dziecka?

Narodziny dziecka to zawsze wielkie wydarzenie, które związane jest z ogromną ilością emocji. Kiedy młodzi rodzice już odpoczną i przyzwyczają się do faktu, że ich rodzina się powiększyła, warto zaskoczyć ich miłą niespodzianką oraz gratulacjami. Jak to zrobić? Najlepszym rozwiązaniem jest zajrzenie na stronę kwiaciarni internetowej i wybranie uroczego upominku, który na pewno wywoła uśmiech na ich twarzach!

Pudełko z niespodzianką!

Pierwszą z naszych propozycji jest… duży balon z helem w kształcie uśmiechniętego słońca, który przepięknie ozdobi dziecięcy pokój! Do tego dołączona została urocza, miła w dotyku maskotka i ciepły kocyk, którym można otulić maleństwo. Zestaw ten można znaleźć w wersji pastelowo różowej typowej dla dziewczynki oraz pastelowo niebieskiej dla chłopca. To świetna propozycja na pierwszy upominek dla malucha! Otwarcie przesyłki spowoduje, że nadmuchany balon wyfrunie, wywołując na twarzach rodziców uśmiechy, a kocyk z maskotką to praktyczny zestaw, dzięki któremu maluszek szybciej zaśnie i będzie dokładnie otulony, aby zapewnić mu ciepło.

Urocze maskotki dla bobasa

Kolejnym z pomysłów jest urocza maskotka, która stanie się idealnym dodatkiem do dziecięcego łóżeczka. Przyjemny w dotyku niebieski słonik dla chłopca oraz różowy słonik jako wersja dla dziewczynki w połączeniu z eleganckim pudełkiem wypełnionym pachnącymi, świeżymi goździkami. To prezent zarówno dla rodziców jak i malucha - sprawdzi się idealnie jako wyraz szczęścia i słowa pomyślności. Ponadto maskotka została przymocowana do pudełka przy pomocy delikatnej wstążki, co sprawia, że całość prezentuje się niezwykle ładnie i wzbudza przyjemne uczucia.

Kosz wypełniony smakołykami

Ostatnią z propozycji jest ta kryjąca się pod nazwą: prezent na narodziny dziecka. Co można pod nią znaleźć? Wiklinowy kosz, w którym znajduje się pluszowy, uśmiechnięty miś, a także różnego rodzaju słodkości: bombonierka z pralinkami, słoik wypełniony landrynkami, a nawet… kwiat z czekolady! Wygląda jak prawdziwy, ale to tak naprawdę cudowny deser idealny do kawy! Ponadto w koszu można również odkryć butelkę bezalkoholowego wina, przy którym oboje rodziców może się rozluźnić podczas, gdy ich dziecko będzie słodko spało. :)

Prezenty z okazji narodzin dziecka to wspaniały pomysł na pokazanie młodym rodzicom, że cieszysz się z ich szczęścia. Dobrze by było, aby upominek zawierał zarówno coś dla maluszka jak również dla Mamy i Taty. Warto skorzystać z wspomnianych propozycji, ponieważ kwiaciarnia internetowa zapewnia również błyskawiczną dostawę kurierską pod dowolnie wskazany adres na terenie całego kraju.