Poznaj nowe kosze prezentowe od Poczty Kwiatowej!

Przyszedł czas na nowości! Poznaj wyjątkowe kosze prezentowe, które właśnie pojawiły się w ofercie Poczty Kwiatowej. Wyrusz z nami w podróż po cudownych smakach - jesteśmy przekonani, że zakochasz się w nich tak samo jak my.

Kosze prezentowe w hiszpańskim klimacie

Kosz Początek sjesty z Prosecco bez wątpienia idealnie sprawdzi się na każde rozpoczęcie urlopu! Toast wzniesiony w pierwsze, wolne dni orzeźwiającym, bąbelkowym prosecco na pewno jest świetnym pomysłem! Do tego znajdziemy różnego rodzaju słodycze z nutą pomarańczy, które myśl przywodzą nam właśnie gorącą Hiszpanię i wszystkie jej dobra! Umieszczono tutaj między innymi paluszki czekoladowe, pyszne landrynki, czekoladę z wysoką zawartością kakao z pomarańczą i migdałami, a dla osób, które jednak szukają napojów bez procentów czeka aromatyczna kawa mielona!

Czas na herbatę!

A może jednak brytyjska herbata? Dla każdego, kto nie wyobraża sobie popołudnia bez filiżanki aromatycznego napoju przygotowano starannie opracowany kosz prezentowy Wymarzony podwieczorek. Znajdziemy tam prawdziwy bukiet cudownych herbat, w którym umieszczono różne propozycje dające gwarancję tego, że każdy wybierze swój ulubiony smak! Oczywiście nie brakuje tutaj również słodyczy, jak czekolada z herbatą i lawendą czy też wyjątkowa tabliczka z linii 5 o’clock z karmelizowaną esencją z bawarki. Smakiem zaskoczą nas też orzechy w czekoladzie matcha.

 Coś dla fanów muzyki

Teraz pora na przystanek dla wszystkich fanów muzyki, a mianowicie kosz Muzyczna więź. A co w nim? Bez wątpienia prym wiedzie tutaj wódka, nosząca imię słynnego, polskiego kompozytora, a mianowicie Chopina. Do tego znajdziemy zestaw słodyczy Mozart, które nazwano na cześć austriackiego artysty. Połączenie rozpuszczających się w ustach czekoladek z  pyszna czekoladą mleczną oraz zaskakującym smakiem imbirem w polewie bez wątpienia zaskoczy! Szczególnie ważne może okazać się, że całość umieszczono w skrzynce, dzięki czemu idealnie nada się na prezent!

Poznaj różne oblicza przyjemności

Kosz oblicza przyjemności to niewątpliwie świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają naprawdę wspaniałego prezentu! Co w nim znajdziemy? Między innymi eleganckie, białe, wytrawne wino, herbatę z prowincji Ruhuna na Sri Lance, fantastyczny polski miód malinowy oraz przepyszne słodycze, jak czekolada biała Toblerone, ciemna morelowo-orzechowa czy też rozpuszczające się w ustach ciastka maślano-czekoladowe.

Dla wszystkich posiadających dobry gust

The last, but not least, czyli ostatnim, lecz nie mniej ważnym będzie wyjątkowy kosz W dobrym guście. Co w nim? Między innymi jeden z najpopularniejszych, londyńskich ginów, a mianowicie Gordons, który znajduje się w towarzystwie herbaty czarnej czy też kawy ziarnistej “Brasil Eco”. Do tego wszystkiego cudowne łakocie, jak dropsy lodowe, czy hiszpańskie figi w czekoladzie!

Wszystkie nowości nas oczarowały! Jesteśmy przekonani, że idealnie sprawdzą się w roli prezentu.