Męskie bukiety jako pomysł na prezent

Wiele osób twierdzi, że zakup prezentu dla mężczyzny to przysłowiowa droga przez mękę. Wynika to z faktu, iż Ci rzadko mówią o swoich potrzebach i bardzo często sami nie wiedzą, czego w danym momencie potrzebują. Nie każdy wie jednak, że kwiaty są uniwersalnym upominkiem nie tylko dla kobiet - adresat płci męskiej również będzie z nich bardzo zadowolony!

Nienarzucający się bukiet w sam raz dla mężczyzny

Nie tylko kobiety lubią się otaczać ładnymi rzeczami. Choć utarło się, że to dla nich tworzy się wszystkie piękne bukiety, to coraz więcej mężczyzn przyznaje, że kiedyś chcieliby otrzymać kwiatową kompozycję. Jest to bowiem niesamowicie miły upominek, który potrafi wyrazić więcej niż słowa. Wybierając bukiet dla mężczyzny warto zadbać o to, aby była to wiązanka nienarzucająca się. Lepiej unikać bardzo jaskrawych kolorów i odcieni, co do których nie ma się pewności. Świetną propozycją jest więc Piękny Gest, który jest bardzo efektowny, a zarazem dość subtelny. Kompozycja ta powstała z połączenia jasnych goździków, czerwonych róż i santini wraz z dużą ilością zieleni dekoracyjnej. Bukiet ten jest elegancki i stonowany, co sprawia, że takie rozwiązanie jest wręcz idealne dla mężczyzny.

Pomysł na prezent - nowoczesny flowerbox z alkoholem

Flowerboxy, czyli cięte kwiaty umieszczone w estetycznym pudełku, już od dłuższego czasu biją rekordy popularności. Niemal wszyscy pokochali ich minimalizm i elegancję. Jest to propozycja, która świetnie sprawdzi się również jako prezent dla mężczyzny - szczególnie w połączeniu z wysokiej jakości alkoholem! Flowerbox z whiskey to wspaniała propozycja dla każdego miłośnika dobrych trunków. Butelka jest schowana pośród pięknych, czerwonych róż o intensywnej barwie, które długo będą wyglądać dobrze i świeżo. To wszystko dzięki wilgotnej gąbce florystycznej znajdującej się na dnie pudełka - adresat dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu nie musi zaprzątać sobie głowy koniecznością codziennej wymiany wody w wazonie.

Niebanalne połączenie

Większość mężczyzn na pytanie o ulubiony alkohol odpowie bez wahania. Spora część z nich z pewnością zaznaczy, że jest to piwo. Dlaczego więc nie połączyć ich ulubionego trunku z zaskakującym dodatkiem, jakim jest bukiet kwiatów? Bukiet z piwem jest świetnym dowodem na to, że takie niecodzienne połączenie może zdać egzamin bez względu na okazję. Inną propozycją jest Bukiet orzeźwiający. Obie propozycje to zestawy, w których skład wchodzi sześciopak dobrego piwa i wiązanka składająca się z pięknych kwiatów w słonecznych odcieniach.

Zestaw dla kibica

Adresatem upominku ma być zapalony kibic? I dla takich osób mamy propozycję idealną! Bukiet energetyzujący to biało-czerwona wiązanka, która przychodzi w zestawie z sześciopakiem red-bulla. Takie połączenie z pewnością sprawi, że fan polskiej reprezentacji będzie miał dużo sił do kibicowania naszym podczas kolejnego meczu! 

Bukietów stworzonych z myślą o mężczyznach jest naprawdę wiele. To niebanalny upominek, który z pewnością ich zaskoczy, a może nawet wzruszy do łez. W końcu kto powiedział, że tylko kobiety mogą cieszyć się piękną kompozycją kwiatową zajmującą honorowe miejsce w mieszkaniu?