Prezent "Kocham Cię Mamo" - podaruj zdrowie

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. To niesamowite święto w Polsce przypada na dzień 26 maja. Każdy powinien pamiętać o tej dacie i dołożyć wszelkich starań, aby docenić najważniejszą kobietę w naszym życiu w tym szczególnym dniu.

Skąd wzięła się tradycja związana z obchodami Dnia Matki?

Już w czasach starożytnych, w Grecji i w Rzymie, matki-boginie były otaczane kultem. Były uznawane jako symbol płodności i urodzaju. W siedemnastowiecznej Anglii również obchodzono dzień poświęcony matkom - raz do roku, w czwartą niedzielę postu odprawiano modły w najbliższej katedrze. Święto to było znane pod nazwą “niedziela u matki”. W Polsce Dzień Matki był obchodzony już przed wojną, ale jako święto kalendarzowe zostało uznane dopiero w roku 1914. To właśnie w tym roku po raz pierwszy, w Krakowie, odbyły się obchody dnia 26 maja. Po odzyskaniu niepodległości zwyczaj się umocnił i stał się częścią tradycji, którą znamy do dziś. Od tamtej pory jest to święto obchodzone jako wyraz szacunku do wszystkich matek. Tego dnia są obdarowywane własnoręcznie zrobionymi przez ich dzieci laurkami, pięknymi bukietami i innymi upominkami.

Idealny prezent na Dzień Matki

Niezależnie od tego, czy mamy 5, 25, czy 45 lat, dla naszych mam zawsze będziemy dziećmi. Działa to w dwie strony, ponieważ i ona nigdy nie przestała być naszą mamą - całe życie się o nas troszczy, wspiera nas i odpowiada na najbardziej nurtujące nas pytania. To właśnie w tym cudownym dniu, 26 maja, powinniśmy podziękować im za to wszystko, za cały trud włożony w wychowanie. Co roku każdy zastanawia się, jaki prezent podarować jednej z najważniejszych osób w swoim życiu. Idealnym rozwiązaniem może okazać się połączenie pięknego bukietu z suplementem diety wspomagającym zdrowie mamy. Kwiaty "Kocham Cię Mamo" to właśnie takie połączenie! Wiązanka składa się z róż, gerberów i margaretek w cudownych, rzucających się oczy kolorach, idealnie wpisujących się w letnią, słoneczną pogodę. Biovital Zdrowie, który dołączamy do każdego bukietu ma wspaniałe właściwości. Gęsty ekstrakt z owoców głogu wspiera ukrwienie i odżywianie organizmu, zwiększa dopływ tlenu i obniża napięcie nerwowe. Za zmniejszenie zmęczenia i odczucia stresu odpowiada żelazo, a witaminy z grupy B wspomagają w stanach zwiększonego wysiłku fizycznego i psychicznego.

Dzień Matki na odległość

Wszyscy dobrze wiedzą, że najlepszym prezentem zawsze jest dzień spędzony wspólnie. Niestety nie zawsze mamy taką możliwość - stan zdrowia, odległość i inne sytuacje losowe mogą utrudnić odwiedziny domu rodzinnego. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług oferowanych przez kwiaciarnie internetowe. Terminowa dostawa wybranego prezentu tuż pod wskazany adres pokaże, że mimo braku możliwości spotkania kochamy naszą mamę, pamiętamy o niej i chcielibyśmy spędzić ten dzień z nią. Każda wiązanka i upominek jest wykonany z dbałością o szczegóły i dostarczony z zachowaniem wszelkich warunków bezpieczeństwa.

Mamy to wyjątkowe osoby, dlatego zdecydowanie zasługują na nietuzinkowe prezenty! W tak wyjątkowym dniu warto pokazać im, że o nich pamiętamy i dbamy o nie, nawet mimo odległości lub innych przeciwności losu.