Imieniny Katarzyny - propozycje prezentowe

Kasia, Kaśka, Katarzyna… Bez względu na to, którą wersję preferuje Twoja bliska osoba, 25 listopada prawdopodobnie obchodzi imieniny. Co w takim razie wybrać jako upominek dla tej wspaniałej kobiety?

Bursztynowy bukiet na pożegnanie jesieni

Koniec listopada to okres, podczas którego pogoda za oknem nie zachwyca, a ostatnie kolorowe liście spadają z drzew. Imieniny Katarzyny są więc idealną okazją na to, by nieco przedłużyć tę piękną porę roku i zakupić bukiet w iście jesiennych, żywych odcieniach. Idealnym kandydatem jest więc bukiet Bursztyn, który - jak sama nazwa wskazuje - jest utrzymany w ciepłych barwach. Składa się z dwóch kolorów gerberów, herbacianych róż, gipsówki i zieleni dekoracyjnej. Wszystko to zostało zawinięte w piękny papier ozdobny, który nadaje charakteru całej kompozycji. Żółte akcenty są symbolem przyjaźni, szczęścia i radości, natomiast pomarańczowe - pozytywnych uczuć i dobrych emocji. Taki upominek jest więc idealny, by wywołać uśmiech na twarzy osoby obdarowywanej i rozświetlić szare, listopadowe dni, które nastały.

Flowerbox - tradycyjny prezent imieninowy w nowoczesnej odsłonie

Flowerboxy, czyli pudełka wewnątrz których znajduje się gąbka nasączona wodą i cięte kwiaty to propozycja, która w ostatnim czasie stale zyskuje na popularności. Wynika to z faktu, iż tego typu kompozycje wyglądają bardzo elegancko i minimalistycznie, dzięki czemu są w stanie trafić w gusta niemal każdej osoby. Ich niezaprzeczalnym atutem jest również to, iż są bardzo wytrzymałe i nie wymagają zbyt dużej uwagi. Są więc idealnym prezentem dla Katarzyny, który przez długi czas będzie przypominał o minionych imieninach. Jeśli jest miłośniczką róż, świetnym wyborem będą róże w białym pudełku dostępne w trzech wariantach kolorystycznych. Jeśli jednak ulubionymi kwiatami solenizantki są goździki, warto wybrać wersję kwiatów w czarnym, eleganckim pudełku, które jest wypełnione właśnie tym gatunkiem.

Idealny zestaw na chłodny wieczór

Każdy ma swój sposób na umilenie sobie wieczoru. Raz na jakiś czas idealnym scenariuszem jest więc odpoczynek z lampką pysznego wina w dłoni. Piękny bukiet Apollonia, do którego można dokupić butelkę wysokiej jakości wina jest więc idealnym upominkiem, który sprawi, że Katarzyna udekoruje mieszkanie kolorowymi kwiatami, a drugą część podarunku wykorzysta podczas chłodnego popołudnia.

Kwiaty i słodycze - połączenie idealne

Mało która osoba przyznaje, że nie lubi słodyczy. Warto więc wykorzystać tę powszechną miłość do czekolady i z okazji imienin podarować połączenie idealne - kwiaty i słodycze. Zestaw Dziękuję, że jesteś składa się z pięciu tradycyjnych, czerwonych róż przewiązanych wstążką oraz znanych czekoladek o różnych smakach. Taki podarunek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy solenizantki i osłodzi listopadowe, szare dni.

Drobne upominki z okazji imienin to przemiły gest, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy solenizantki. Warto więc pamiętać o niezwykłej dacie, jaką jest 25 listopada i obdarować swoją mamę, ciocię, babcię, czy też koleżankę jedną z powyższych propozycji.