Kwiaty w koszu - jakie wybrać?

Kwiaty w koszu to niewątpliwie ciekawe rozwiązanie stanowiące świetną alternatywę dla tradycyjnych bukietów. Kolorowe połączenia lub też stonowane kompozycje? Poznaj najpiękniejsze i przekonaj się, dlaczego warto jest na nie postawić!

Kolorowa kompozycja w koszuKwiaty w koszu: czy to dobre rozwiązanie?

Jeśli zastanawiasz się czy zakup kosza wypełnionego kwiatami jest dobrym pomysłem to my bez chwili zawahania odpowiadamy, że tak! Wspaniałe, kompozycje w takim wydaniu wyglądają naprawdę niesamowicie, a dodatkowo cieszyć możemy się nimi znacznie dłużej niż standardowymi bukietami. Dlatego jeśli szukasz pomysłu, który pomoże Ci zaskoczyć obdarowanego lub też po prostu chcesz sprawić miły prezent samemu sobie koniecznie weź pod uwagę właśnie wskazane kosze! Tutaj od razu na myśl nasuwa nam się Kompozycja Tropikalna, która swoim niesamowitym klimatem przenosi nas do egzotycznych lasów! Za efekt odpowiada między innymi bluszcz oraz duża dawka innych zielonych roślin, spomiędzy których wyłaniają się cudowne, przybierające słoneczne odcienie róże, gerbery czy hortensje. Równie radosną i energiczną jest kompozycja Kolorowy ogród, czyli urocze różowe róże, goździki, gerbery, a wszystko to z dużą dawką zieleni umieszczone w białym koszu, którego kolor w pewien sposób oddziałuje na rezultat, jaki daje nam całość.

Flowerboxy - czyli nowatorskie podejście do tematu

Alternatywą dla standardowych koszy są flowerboxy, czyli piękne rośliny umieszczone w gustownych pudełkach, które przybierać mogą różne kolory. Niewątpliwe ciekawym rozwiązaniem będą Czerwone i żółte róże w czarnym pudełku. Dlaczego? Z kwiatów w żółtym kolorze ułożony został kształt serca - ten niesamowity efekt potęgują stwarzające cudowne tło róże o czerwonych płatkach. Całość umieszczono w czarnym pudełku, który podkreśla elegancję kompozycji. Z kolei miłośnikom bardziej subtelnych rozwiązań możemy zaproponować Różowe tulipany w błękitnym pudełku. Te cudowne rośliny na myśl nasuwają nam wiosnę, na którą niestety jeszcze przyjdzie nam jednak poczekać, co nie przeszkadza w tym, żeby mieć namiastkę tej pięknej pory roku w swoim mieszkaniu. Dodajmy, że każdy flowerbox może zawierać inną liczbę kwiatów, w zależności od wielkości rośliny - dzięki temu udaje nam się uzyskać spektakularny efekt za każdym razem.

Kwiaty w koszu, czyli prezent idealny!

Kosz wypełniony po brzegi kwiatami będzie fantastycznym prezentem niezależnie od okazji. Jeśli chcemy cudowną niespodziankę sprawić naszej drugiej połowie na przykład na okoliczność walentynek, urodzin czy nawet oświadczając się koniecznie musimy wziąć pod uwagę niesamowite 100 róż w koszu! Te kwiaty właśnie w kolorze czerwonym są symbolem miłości romantycznej, dodatkowo podarowane w takiej formie na myśl nasuwać mogą nam najpiękniejsze filmy o miłości! Kto nie chciałby przez chwilę poczuć się jak bohater prawdziwego romansu? Propozycją na innego rodzaju okazje jest Kompozycja Dla solenizanta. Całość utrzymana jest w bardzo ciepłej tonacji kolorystycznej. Za elegancki efekt odpowiada chociażby połączenie róż z anturium i santini. Jest to opcja, która bez wątpienia powinniśmy rozważyć!

Wspaniałe kwiaty w koszu to świetna propozycja na każdą okazję. Flowerbox czy standardowy koszyk? Wybór zależy od Ciebie, niezależnie jednak od tego na co się zdecydujesz jesteśmy przekonani, że nasze kompozycje spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.