Jakie kwiaty podarować mężczyźnie?

Kwiaty to cudowny prezent, także dla każdego pana! Jakie kompozycje najlepiej mogą się sprawdzić, kiedy chcemy obdarować bliskiego nam mężczyznę?

Kwiaty dla mężczyzny, dlaczego nie?

Kwiaty często wybiera się jako symbol podziwu, szacunku czy też po prostu pozytywnych emocji względem drugiej osoby, dlatego nie ma nic złego w tym, że wręczymy je mężczyźnie. Już dawno porzucone zostało przekonanie, że jest to tylko prezent, którym wypada obdarowywać tylko kobiety. Normalnym jest, że elegancką kompozycję da na przykład studentka promotorowi po obronieniu pracy dyplomowej czy przyjaciel chcący pogratulować mężczyźnie sukcesu związanego chociażby z awansem zawodowym. Piękne bukiety możemy wręczać także na przykład w roli prezentu urodzinowego czy imieninowego - jesteśmy przekonani, że ucieszy on naszego solenizanta! W takich okolicznościach na pewno świetnie sprawdzi się bujna Kompozycja dla solenizanta. Składa się na nią szereg eleganckich kwiatów, królują tu przede wszystkich róże, santini czy anturium. Całość jest bardzo ozdobna, jednak głównie za sprawą natury! Kolorystyka, w jakiej jest utrzymana sprawia, że kompozycja wydaje się bardzo radosna i na pewno wniesie wiele pozytywnych emocji!

Bukiet ze skrzynką piwaKwiaty dla miłośników kolorowych kompozycji

Mówi się, że kolory to przede wszystkim domena kobiet i, że to głównie im powinno podarowywać się barwne kompozycje kwiatowe. Naszym zdaniem jest to stwierdzenie całkiem nietrafione, dlatego chcemy zaproponować fantastyczne bukiety, które ucieszą każdego pana i obfituję w cudowne kolory. Na przysłowiowy pierwszy ogień weźmy bajeczny Bukiet Chwilo Trwaj. Składają się na niego między innymi delikatne róże, gerbery oraz santini. Znajdziemy tam urocze kwiaty w odcieniach różu, żółtego, fioletu czy nawet wpadające w czerwień. Ważną funkcję pełni tu duża ilość zieleni, nadająca całości świeżego efektu a także masę energii. Pamiętajmy, że jest to barwa, która w pozytywny sposób wpływa na nasze samopoczucie, dlatego im jej więcej tym lepiej. Męskiego charakteru danej kompozycji nada na pewno odpowiedni dodatek, tak jak w przypadku Bukietu z piwem. Różom, margaretkom oraz goździkom przybierającym żółtą i pomarańczową tonację towarzyszą butelki ze złotym płynem, docenianym bez wątpienia przez wielu mężczyzn.

Cudowne kosze pełne kwiatów

Dobrze wiemy, że nie każdy pan musi być zwolennikiem standardowych bukietów. Jeśli nie chcemy wręczać zwykłych kwiatów ciętych, nawet w najpiękniejszym wydaniu, zwróćmy uwagę na spektakularne kosze wypełnione cudownymi roślinami. Świetnie sprawdzić może się klasyczna, czerwona róża w towarzystwie biały frezji oraz wspaniałego czerwonego wina - mowa tutaj o zestawie jakim jest Koszyk z winem. Jeśli jednak poszukujemy czegoś w spokojniejsze barwie spójrzmy na Kosz imieninowy, gdzie znajdują się aż 23 kremowe róże, a całość ożywia duża dawka zieleni. Dla kochający żywe kolory oraz piękne zapachy roślinne powinniśmy wybrać Kosz Polanka, który myślami przeniesie obdarowanego na wiosenną, łąkę.

Piękne kwiaty dla mężczyzny? Jest to wspaniały pomysł na prezent. Nie kierujmy się krzywdzącymi stereotypami i wybierzmy najwspanialszą kompozycję.