Lipcowy ślub - jakie kwiaty wybrać?

Lipiec to jeden z najpogodniejszych miesięcy w roku, dlatego jest to fantastyczny czas, aby powiedzieć sobie sakramentalne “tak” na ślubnym kobiercu. Wyjątkowość tego dnia podkreśli nie tylko piękna aura panująca na dworze, ale również cudowne kwiat, towarzyszące świeżo upieczonym małżonkom.

Kwiaty na lipcowy ślubW lipcu na ślubnym kobiercu

Powszechnie twierdzi się, że ślub to najpiękniejszy dzień w naszym życiu, w związku z czym  dużą uwagę przykłada się do najmniejszych detali. Szczególnie ważne jest to dla pań, które swoją kreacją pragną zachwycać i  dbają o wszystkie szczegóły, takie jak buty, makijaż czy fryzura. Dlatego też nie mogą zapomnieć o dobraniu idealnej kompozycji, koniecznie z żywych kwiatów, będących wspaniałym dopełnieniem całości. Szczęście na nowej drodze życia zwiastuje Bukiet Piękny Początek. Składa się on z delikatnych, białych lilii uważanych za symbol niewinności oraz piękna, jednak stonowana kolorystyka zostaje przełamana za sprawą  różowych róż, dodających całości dużo pozytywnej energii, jednocześnie wyglądają naprawdę wspaniale. Jest to propozycja w sam raz dla pań, które do tradycyjnych rozwiązań, lubią dodać nutkę zabawy. Osoby, chcące  iść do ołtarza z klasycznym, białym bukietem, który jednocześnie ma wyglądać delikatnie i bardzo elegancko polecamy Kwiaty powabne, gdzie za efekt odpowiadają subtelne róże w połączeniu z gipsówką.

Kwiaty na ślub w subtelnym koszu

Kwiaty to kwestia, do której nie tylko Panna Młoda, powinna przywiązywać dużą uwagę, lecz również goście składający świeżo upieczonym małżonkom życzenia oraz gratulacje. Zamiast wybierać standardowy bukiet, postawmy od razu, na cały kosz wypełniony fantastycznymi roślinami. Kompozycja gratulacje to wspaniałe róże w towarzystwie szampana i dwóch kieliszków - jest to zestaw, który sprawdzi się, aby młodzi mogli wznieść pierwszy, wspólny toast już po całym weselnym zamieszaniu. Warto podkreślić, że prezent dodatkowo jest delikatnie przystrojony gipsówką i posypany płatkami kwiatów. Propozycją, o której nie możemy nie wspomnieć jest Kompozycja Na ślub. Obdarowanych, zdumiewać będzie i rozmiarami, ponieważ w delikatnym, jasnym koszu, znajduje się aż pięćdziesiąt białych róż. Prezentują się one, bez wątpienia wspaniale i zostaną przez wszystkich zapamiętane na długi czas.

Najpiękniejsze bukiety na lipcowy ślub

Oczywiście, nie możemy nie wskazać, fantastycznych kompozycji z kwiatów ciętych, które cudownie się prezentują i zawsze sprawdzają się przy takich okazjach jak ślub. Pierwszym, z nich jest lekki Bukiet Miodowe lata. Od pozostałych zdecydowanie odróżnia go fakt, że składa się z przepięknych i delikatnych kwiatów orchidei, którym pozytywnej energii dodają zielone akcenty. Dodatkowo efekt potęgują piórka, delikatnie okalające całości. Jeśli jednak zależy nam, przede wszystkim, na naturalności wybierzmy białe lilie, będące idealnym rozwiązaniem, elegancko prezentującym się w kompozycji Kwiaty dla nowożeńców.

Piękne, delikatne propozycje, fantastycznie sprawdzą się w czasie tak ważnego dnia, jakim jest ślub. Warto jednak zastanowić się, jakie kompozycje rzeczywiście mogą sprawić radość Młodej Parze.