Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

"Klasyczny flowerbox w nowym wydaniu - czarne pudełko, czerwone róże i wzór literki ułożony z róży w kolorze żółtym. Wybraną literę prosimy wpisać w ""instrukcjach dodatkowych"" do zamówienia

Produkt Delimaro™ typu flowerbox - czerwone róże ze wzorem w eleganckim, czarnym pudełku są świetnym podarunkiem dla osoby, którą chcesz obdarować czymś szczególnym. Wyślij je Twojej narzeczonej, dobrej przyjaciółce, żonie. Zaskocz ją, a gest ten na długo zapadnie w pamięć. Jest to bardzo oryginalny podarunek, który z pewnością zaskoczy obdarowaną osobę. Kto nie chciałby dostać eleganckiego pudełka wypełnionymi świeżymi, pięknymi kwiatami... Stwórz spersonalizowany prezent, podaruj radość.

Kwiaty w pudełku nie wymagają podlewania. Produkt pochodzi z serii diamond collection Poczty Kwiatowej ®. Produkty Delimaro dostarczane są przez firmę kurierską zgodnie z terminami i warunkami doręczeń prezentów w Polsce.

Prosimy mieć na uwadze, że florysta może zastosować większą lub mniejszą liczbę róż od podanych w tabeli w celu zachowania estetyzmu kompozycji. Pudełka układane są tak, aby zostały wypełnione po brzegi kwiatami, a ilość róż zależy od aktualnie dostępnych jej rozmiarów.

Zobacz ten produkt z różami w wariantach:


Inny kolor pudełka:"

Dostępność: Cały rok

Skład: czerwone róże
żółte róże
czarne pudełko okrągłe

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.