Jakie kwiaty wybrać na ślub?

Ślub to bez wątpienia dzień, który wymaga odpowiedniej oprawy. Przyjęło się, że zazwyczaj w tym wyjątkowym dniu wręcza się eleganckie kompozycje w białym odcieniu, które przełamywać można różnymi, bardziej żywymi barwami. A co z bukietem Panny Młodej? Jaki powinien być?  Dzisiaj o tym, jakie kwiaty na ślub będą najlepsze!

Z nadzieją na spełnienie marzeń

Każda Panna Młoda stając na ślubnym kobiercu posiada pewne marzenia, które ma nadzieję spełnić przez najbliższe lata z ukochaną osobą. Chociaż tych niestety nie jesteśmy w stanie zrealizować, to możemy pomóc wypełnić te o idealnym, ślubnym bukiecie! Kwiaty Spełniania marzeń bez wątpienia świetnie sprawdzą się w tym wyjątkowym dniu. Prym wiodą w tym przypadku białe lilie, które jednak zostały zestawione z różowymi gerberami, jakie zdecydowanie ożywiają całą kompozycję i wywołują same pozytywne emocje. Całość idealnie nada się chociażby dla kobiet, które wybrały do sukni na różowe dodatki, lecz również dla tych, które od stóp do głów stawiają po prostu na biel. Jesteśmy przekonani, że będzie to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Cały na biało!

Jeśli jednak na ślub wybieramy się w roli gości i szukamy idealnej kompozycji warto jest postawić na niezaprzeczalny klasyk, jakim są eleganckie, białe róże. Kwiaty Białe olśnienie to zestawienie aż dwudziestu tych cudownych roślin w kolorze niewinności, które sprawiają naprawdę niesamowite wrażenie. Jednocześnie musimy wspomnieć, że kompozycja wygląda bardzo naturalnie i zdecydowanie nie jest nudna: a to za sprawą griffithi. Jesteśmy przekonani, że wybierając taki prezent na pewno się nie zawiedziesz!

Dla lubiących subtelność

Przyszedł moment na kolejny bukiet, która w sam raz sprawdzi się dla Panny Młodej. Tutaj kolorystyka jest nieco stonowana, jednak naszym zdaniem całość prezentuje się równie pięknie. Kompozycja Subtelna to idealne rozwiązanie dla wszystkich poszukujących eleganckich, lecz jednocześnie delikatnych kwiatów. Znajdziemy tutaj klasyczne, białe róże, eustomę czy gipsówkę. Jesteśmy przekonani, że pewnej magii i tajemniczości całości nadają tutaj fioletowe, delikatne płatki!

Weselmy się!

Warto jest zwrócić uwagę na jeszcze jedno rozwiązanie, jakie świetnie sprawdzi się w roli prezentu. Mowa tutaj o kwiatach o bardzo wymownej nazwie - kompozycja radość na pewno spełni wszystkie nasze oczekiwania! Piękne rośliny zostały umieszczone w koszyku. W oczy zdecydowanie rzucają nam się urocze i radosne pomarańczowe róże czy też paproć w pięknym zielonym kolorze. Jednocześnie “ślubnego” charakteru nadają całości białe rośliny i delikatne przybranie.

Idealny bukiet ślubny? Słysząc te słowa bez wątpienia każdy będzie miał całkowicie inną wizję. Jednak jesteśmy przekonani, że Poczta Kwiatowa daje szansę spełnić marzenia o najpiękniejszych kwiatach!