Imieniny Anny - jaki bukiet wybrać?

W lipcu świętuje Anna! Znasz jakąś wyjątkową kobietę właśnie o tym imieniu? Najwyższa pora znaleźć idealny prezent i w tym właśnie dzisiaj Ci pomożemy - zapoznaj się z cudownymi bukietami imieninowymi, które warto jest wręczyć w towarzystwie uroczych podarunków.

Najpiękniejsze prezenty na imieniny!

Cudowne kwiaty to bez wątpienia wyjątkowy podarunek, którego nie może zabraknąć! Najpiękniejsze bukiety imieninowe znajdziesz tylko z Pocztą Kwiatową! Dlatego właśnie  przygotowaliśmy między innymi elegancką propozycję, jaką są Królewskie Piwonie! Są to naprawdę cudowne rośliny, które kwitnące dalą naprawdę niepowtarzalny efekt. Warto dodać, że w wielu legendach i mitach są one przedstawiane jako rośliny związane właśnie z władzą monarchy.  Umieszczone zostały one w eleganckim naczyniu, które idealnie zgrywa się z całą kompozycją. W zestawie z kwiatami warto jest wręczyć niezwykle gustowne Filiżanki w sercu Gustav Klimt, The Kiss, które przedstawiają jedno z najpopularniejszych dzieł austriackiego artysty. Jesteśmy przekonani, że będzie to strzał w dziesiątkę nie tylko dla fanów sztuki. Dzięki tak fantastycznemu zestawowi każda, nawet szybka poranna kawa, stanie się naprawdę wyjątkowym momentem.

Kwiaty i czekoladki? Dlaczego nie!

Zawsze świetnym rozwiązaniem są kwiaty i czekoladki! Jesteśmy przekonani, że pięknie pachnące rośliny w połączeniu z czekoladą to gwarantowany skok endorfin! Dlatego też znaleźliśmy właśnie takie zestawy z jedynymi w swoim rodzaju łakociami. Pod uwagę weźmy chociażby elegancki  Dziękuję, że jesteś. Jest to niewątpliwie prawdziwa klasyka, na jaką składają się stylowe, czerwone róże razem z pysznymi czekoladkami Merci.  Całość została przystrojona subtelną rafią, w związku z czym rozwiązanie sprawdzi się właśnie na takie okazje jak imieniny. Dla poszukujących czegoś mniej szablonowego idealnie nada się Flowerbox z truflami Delimaro. Kwiaty zostały tutaj umieszczone w stylowym pudełku, a dołączone do nich słodycze uważane są za jedne z najbardziej luksusowych - bez wątpienia taki prezent złapie każdego obdarowanego za serce!

W letnim klimacie

Skoro imieniny Anny wypadają w niemal sam środek wakacji, warto jest postawić może właśnie na letnie klimatyczne prezenty. Jednym z nich będzie Naszyjnik serce z bursztynem. Wisiorek z prawdziwym skarbem mórz to wyjątkowy dodatek, który każda obdarowana bez wątpienia doceni. Szczególnie jeśli zostanie wręczony w towarzystwie niezwykle urokliwej, pełnej lata kompozycji, jaką jest Bukiet kolorowa łąka z samymi cudownymi roślinami wydzielającymi niesamowity aromat i jednocześnie cieszącymi wzrok subtelnymi kolorami. W kompozycji znajdziemy między innymi astry, róże czy też gipsówkę.

Wszystkie rozwiązanie według nas są naprawdę bardzo wyjątkowe - aż ciężko wybrać! Mamy jednak nadzieję, że Tobie udało się znaleźć idealny prezent imieninowy.