Bukiety w żywych kolorach na rozpoczęcie karnawału!

Karnawał to czas zabaw, radości i kolorów. Dlatego warto jest wejść w niego jak najbardziej optymistycznie, a w tym pomogą nam cudowne, żywe bukiety w niesamowitych barwach! Dlatego dzisiaj przygotowaliśmy takie wyjątkowe kompozycje!

Karnawał jak z bajki

Fantastyczny karnawał rodem z baśni? Tylko z wyjątkową kompozycją, taką jak Kwiaty Bajkowe! Przede wszystkim, na tle pozostałych wyróżnia się on cudowną kolorystyką. Znajdziemy tutaj połączenie różu, bieli czy fioletu, co naszym zdaniem pozwoli nam patrzeć na świat nieco bardziej optymistycznie, przez właśnie przysłowiowe “różowe okulary”. Musimy też podkreślić, że zestawienie bzu, margaretek czy też róż wytwarza niesamowity zapach, który bez wątpienia przełoży się na nasze ogólne samopoczucie!

bukiety karnawałW blasku fleszy

Kto z nas w czasie karnawału nie chciałby poczuć się jak prawdziwa gwiazda na czerwonym dywanie? To tylko z bukietem Hollywood. Prezentuje się on naprawdę niesamowicie i będzie świetnym prezentem np. dla drugiej połówki chwilę przed wyjściem na imprezę!  Piękne róże w połączeniu z alstromerią i dużą ilości zieleni potrafią olśnić! Jest to też prawdziwa gratka dla kinomanów, ponieważ kompozycja wzorowana jest na tej z filmu “Dzień Matki” w reżyserii Garrego Marshalla.

Kolorowa impresja

Kolejna propozycja to prawdziwy wiosenny wybuch w środku karnawału. Bukiet impresja stanowi połączenie subtelnych, białych róż, uroczych i dziewczęcych margaretek, eustom czy też limonium. Całość utrzymano w subtelnej pastelowej kolorystyce: znajdziemy tutaj nie tylko biel, ale też odcienie fioletu czy różu. Naszym zdaniem tak cudowne rośliny pomogą nam wkroczyć w karnawał z przytupem!

Chwilo trwaj! 

Kto nie chciałby zatrzymać na zawsze cudownych momentów, pełnych szczęścia, które towarzyszą nam w karnawale? Pozytywne emocje pomoże nam zachować niesamowity Bukiet Chwilo Trwaj. Piękne, żółte kwiaty na pewno wprowadzą do naszych mieszkań wiele słońca, którego zimą bardzo często nam brakuje. Umieszczone zostały one w towarzystwie eleganckich róż, a także dużej ilości zieleni, która pozytywnie przekłada się na nasze zmysły.  Bez dwóch zdań jest to opcja, która wręcz emanuje szczęściem!

Czysta radość!

Ostatnia propozycja, to radość w najczystszej postaci! Bukiet Radosny zachwyca swoim wyglądem, dzięki połączeniu między innymi uroczych gerberów w różnych barwach, które zostały wzbogacone o limonium, nadające całości uroku! Kompozycja przystrojona została kryzą, co sprawia, że nada się również na poważniejsze okazje.

Jak dobrze wkroczyć w karnawał? Tylko z cudownymi kwiatami, które wzbudzają w nas pozytywne emocje swoimi niesamowitymi kolorami!