Pomysły na prezenty noworoczne dla bliskich

Nowy Rok to czas postanowień, marzeń i podsumowań. Ma w sobie coś wyjątkowego, symbolicznego i niepowtarzalnego - dlaczego więc nie podarować bliskim prezentu, który będzie symbolem nowego początku?

Niewielkie odstępstwo od diety? Oto najlepsze propozycje!

Nie trzeba się długo zastanawiać, by wskazać najczęściej zakładane postanowienie noworoczne. Bardzo wiele osób decyduje się na to, by przejść na dietę redukcyjną lub zmienić sposób swojego odżywiania. Nie sposób jednak nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że od czasu do czasu trzeba sobie pozwolić na przyjemności i zjeść coś słodkiego. W dni, kiedy nastąpi chwilowa przerwa od postanowienia warto mieć pod ręką coś naprawdę pysznego i dobrego jakościowo. Przykładem takiego przysmaku jest Czekoladowy Skarb, czyli mix dwudziestu ekskluzywnych czekoladek w drewnianej skrzyneczce. Ten smakołyk będzie idealnym prezentem, po którego adresat z wielką chęcią sięgnie w chwilach słabości. Pralinki nie tylko pięknie się prezentują, ale również wspaniale smakują! Równie dobrą propozycją jest zestaw Słodkie Doznania, który zachwyca swoim niebanalnym wnętrzem. W jego skład wchodzą trzy woreczki po brzegi wypełnione przepysznymi słodkościami w czekoladzie - orzechami nerkowca, matchą, a także migdałami. W zestawie znajduje się również zestaw miodów w czterech smakach, które będą wspaniałym dodatkiem do herbaty pitej w zimowe, styczniowe wieczory.

skrzyneczka -prezentPrzekaż bliskim najszczersze życzenia

Jak jednak wiadomo, nie tylko dietą człowiek żyje! Postanowienia noworoczne wielu osób opierają się również na poprawie relacji międzyludzkich. Zatoka Uczuć jest więc idealnym prezentem, który będzie jasnym sygnałem, że wspieramy bliskich w tej decyzji. W skład zestawu wchodzi przepyszne wytrawne wino czerwone, które jest idealnym trunkiem na wszelkiego rodzaju romantyczne kolacje. Wraz z wysokiej jakości pralinami i innymi słodkościami tworzy zestaw idealny. Skrzynka Młodej Pary jest z kolei propozycją, którą warto podarować najbliższym znajomym planującym w nadchodzącym roku ślub. Organizacja takiego wydarzenia to ogromne przedsięwzięcie, niemały stres i cała masa skrajnych emocji. Tego typu upominkiem można sprawić, że ich rok rozpocznie się bardzo miło, a ponadto będą mieli świadomość, że zawsze mogą na Ciebie liczyć.

Uniwersalne upominki noworoczne

Oczywiście prezenty bez okazji, nijak związane z postanowieniami noworocznymi adresata również wywołają uśmiech na jego twarzy. Czasem warto po prostu podziękować swoim bliskim za to, że miniony rok udał się właśnie dzięki nim. Bardzo uniwersalnym, a jednocześnie udanym upominkiem jest Skrzyneczka BIO wypełniona gorzkimi czekoladami w różnych wersjach smakowych oraz wysokiej jakości kawą ziarnistą. Równie dobrą propozycją jest flowerbox z różami, czyli bardzo trwały bukiet w unowocześnionej formie. Jest niesamowicie odporny dzięki gąbce florystycznej nasączonej wodą, która znajduje się wewnątrz pudełka. Tego typu upominek przekaże więcej niż tysiąc słów, a ponadto będzie pełnił funkcję ozdoby i przyciągał wzrok.

Każda okazja jest dobra, by obdarować najbliższych prezentem i okazać im wsparcie. Nowy Rok zdecydowanie jest jedną z nich - przyjaciele, czy też rodzina z pewnością nie spodziewają się upominku w tym dniu, ale bez wątpienia będą pozytywnie zaskoczeni!