Bukiety mieszane - postaw na różnorodność

Bukiety mieszane to jedne z najpiękniejszych i najbogatszych rozwiązań, które mogą nas zachwycać nietuzinkowymi połączeniami!  Możliwości ich tworzenia jest niewątpliwie wiele, dlatego dzisiaj wybraliśmy niektóre z nich, w sam raz na każdą okazję!

Prawdziwe love story!

Nieodzowną częścią każdej, miłosnej historii są oczywiście cudowne kwiaty! Świetnie sprawdzą się do tego, aby wyznać drugiej osobie to, co czujemy. Jak wiemy przecież często jest po prostu ciężko jest ubrać nasze emocje w słowa, dlatego właśnie warto jest wręczyć piękną kompozycję, taką właśnie jak Kwiaty Romantyczna historia. A co w nim? Oczywiście, przysłowiowe pierwsze skrzypce grają tutaj rośliny, które są swego rodzaju symbolem miłości, czyli róże. Przybierają one różne kolory: znajdziemy zarówno urocze różowe, jak i białe stanowiące symbol niewinności. W ich towarzystwie umieszczono także eustomy, molucelle czy też lewkonie. Całość pięknie udekorowano, co daje niesamowity efekt.

 Kwiaty? Zdecydowanie to piękny gest! 

Wręczenie kwiatów w dniu urodzin, imienin czy też bez okazji to zdecydowanie uroczy pomysł, dlatego też warto jest pod uwagę wziąć jedyną w swoim rodzaju propozycję, jaką jest Bukiet Piękny Gest. Sprawia on naprawdę fantastyczne wrażenie, jest bardzo spektakularny: podarować go można zarówno rodzicom, przyjaciołom, sympatii, lecz też nada się w roli podarunku dla osób, z którymi łączą nas bardziej formalne relacje. Do jego stworzenia wykorzystano  stylowe alsomerie, goździki, czerwone róże, a także piękne santini. Całość jednak została udekorowana dużą ilością zieleni, co wnosi wiele, pozytywnej energii i daje świeżego efektu.

Wakacyjne wspomnienie

Kto z nas nie lubi myślami wracać do wakacyjnych przygód i podróży? Bez wątpienia pomoże nam w tym fantastyczna kompozycja, jaką jest Bukiet Wakacyjny. Jesteśmy przekonani, że wskazane rozwiązanie wprowadzi wiele, pozytywnej energii do naszych wnętrz, a nieziemski zapach pomoże się odprężyć. Cudowne goździki, róże i irysy w ciepłych, słonecznych, ciepłych barwach to właśnie jedyny w swoim rodzaju Bukiet Wakacyjny. Według nas to w sam raz opcja na prezent dla samego siebie, aby rozgonić, szare, jesienne chmury.

Płomień, z którym zapomnisz o jesiennych chłodach! 

Ostatnia propozycja należy do niezwykle jesiennych, a mianowicie mowa tutaj o rozwiązaniu jakim jest Bukiet Kwiatowy płomień. Niezwykłego klimatu nadają całości piękne, kolorowe liście. Kompozycja utrzymana jest w słonecznych odcieniach, podobnie jak wcześniej wspomniany bukiet. Na Kwiatowy Płomień składają się między innymi cudowne róże, goździki, a także hypericum. Naszym zdaniem będzie stanowił świetne dopełnienie wielu jesiennych stołów.

Cudowne mieszane bukiety bez wątpienia świetnie sprawdzą się w wielu sytuacjach, mamy nadzieję, że zaprezentowane przez nas kompozycje rzeczywiście przypadną do gustu wielu osobom.