Andrzejki - podarunek idealny na tę okazję

Andrzejki to święto obchodzone w nocy z 29 na 30 listopada, więc ten dzień zbliża się już wielkimi krokami. Kojarzy nam się z magią i wróżbami, które zwłaszcza w okresie szkolnym były mocno zakorzenione. Andrzejki, jak sama nazwa wskazuje, to święto, podczas którego świętujemy imieniny Andrzeja, a można to robić na różne sposoby. Według chrześcijańskiej tradycji jest to ostatni dzień, w którym można zorganizować huczną imprezę przed rozpoczynającym się adwentem. Andrzejki można również celebrować poprzez wręczanie sobie różnych upominków. Jaki podarunek na Andrzejki będzie odpowiedni?

prezent na andejrzki„Magiczne” prezenty 

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, Andrzejki to magiczny czas, więc właśnie taki prezent będzie najlepszy! Możesz komuś podarować laserową lampę, która będzie wyświetlać na ścianach czy suficie pokoju kosmos. Kolejnym pomysłem jest laleczka voodoo, która może być świetnym elementem dekoracyjnym pokoju. Na rynku dostępnych jest wiele gier karcianych czy planszowych, które mają magiczne motywy, więc warto zwrócić na nie uwagę. Możesz kupić solenizantowi kulę decyzyjną, która podpowie jej użytkownikowi, jaką decyzję podjąć. Doskonałym prezentem z okazji Andrzejek będzie pięknie pachnąca i cudownie wyglądająca świeca! Dodatkowo może ona przypominać o jednym z andrzejkowych obrzędów, czyli przelewania wosku świecy przez klucz do wody. 

Kosz prezentowy pełen smakołyków!

Kosze prezentowe są ciekawą formą prezentu, który jest dość uniwersalny, a dodatkowo bardzo ładnie wygląda. Jakie kosze możesz kupić na Poczcie Kwiatowej? 

  • Zestaw Lindt - jest to idealna propozycja dla miłośników słodyczy z firmy Lindt. W jego skład wchodzą różne czekolady, np. pistacjowo-migdałowa, malinowa czy o smaku kremu Brulle. Dodatkowo w tym koszu możesz znaleźć bombonierkę czy szwajcarskie praliny. Zapewniamy, że każdy miłośnik czekolady będzie bardzo zadowolony z takiego prezentu! 
  • Kosz elegancki - jest to nasza druga propozycja kosza pełnego smakołyków. Znajdziesz w nim herbatę sypaną lub w saszetkach, różne czekolady, np. o smaku jeżynowo-imbirowym czy owoców leśnych. Dodatkowo w skład tego zestawu wchodzą różne czekoladki, praliny, miód, ciastka oraz dwa syropy: malinowy i klonowy, których możesz użyć do herbaty czy kawy.  

Skrzynia dobroci

Alternatywą do koszy prezentowych są skrzynie. Można powiedzieć, że są one bardziej eleganckie niż kosz i świetnie sprawdzą się jako prezent. Co takiego możesz znaleźć w skrzyni prezentowej? 

  • Swojska skrzynka - ta skrzynia to prawdziwy raj dla osób uwielbiających wybory delikatesowe. W jego skład wchodzi wódka o pojemności 0,7 litra, ogórki kiszone, smalec, kabanosy oraz podgrzybki marynowane. Jest to idealny pomysł na prezent dla osób, które nie przepadają za słodyczami! 
  • Zestaw en noir - ta ekskluzywna skrzynka w swoim wnętrzu skrywa czekoladowe buteleczki z ekskluzywnymi likierami lub kawowe buteleczki o tym samym wnętrzu. Dodatkowo możesz w niej znaleźć miody z różnymi sokami, figi w czekoladzie oraz whiskey o pojemności 0,7 litra. Jest to idealny prezent na święto, jakim są Andrzejki! 

Andrzejki to świetna okazja do spotkania się z najbliższymi i spędzenia czasu w ciekawy sposób, np. wykonując różne wróżby. Ciekawym dodatkiem będą drobne upominki, które na pewno umilą wszystkim czas! Pamiętaj, że liczy się sam gest, więc nie musisz się denerwować, że komuś się upominek nie spodoba! A ty jaki prezent wybierzesz?