Doskonały podarunek dla każdego

Chcąc dobrać idealny prezent zawsze kierujemy się indywidualnymi preferencjami tego, kto ma go otrzymać. Czasami jednak brakuje pomysłu, czasu, czy zwyczajnie zbyt słabo zna się osobę, która ma zostać obdarowana. Wtedy pojawia się problem, czy na pewno dobranie trafionego prezentu jest możliwe. Aby uniknąć niezręcznych sytuacji można wybrać jeden z “neutralnych prezentów”, który pozostawia wolną rękę i możliwość wyboru dla odbiorcy.

Neutralny prezent

voucherW dobie internetu i ogólnej dostępności rozmaitych towarów, coraz bardziej popularne stają się tak zwane prezenty dla każdego. Są stworzone po to, by pomóc w wyborze upominków dla osób niedawno poznanych, niezdecydowanych, czy posiadających zupełnie odmienny gust. Najczęściej mają formę karty podarunkowej lub voucher’a, które zostają zasilone odpowiednio wysoką kwotą i upoważniają do wykorzystania jej na dowolne zakupy. Jest to idealne rozwiązanie także wtedy, gdy wystąpi okazja, przy której nie wypada lub po prostu nie chce się wręczać koperty z pieniędzmi.  Świadczy to o szczerych chęciach darczyńcy do obdarowania czymś, co zapadnie w pamięć na dłużej, ale że jednocześnie nie posiada dostatecznych informacji, aby samodzielnie wybrać dogodny prezent. Pozostawiając odbiorcy wolną rękę w tym względzie, zapewnia się dodatkową frajdę i przyjemność z możliwości samodzielnego podjęcia decyzji i postawienie na coś, co będzie mu w stu procentach odpowiadało.

Voucher upominkowy

W ofercie Poczty Kwiatowej znaleźć można wyjątkowe voucher’y upominkowe. Voucher “Niezapominajka” to jeden z bezpiecznych sposobów na okazanie wdzięczności drugiej osobie. Jest to elegancki liścik z wypisanym nazwiskiem odbiorcy. Liścik posiada specjalny kod, dzięki któremu w wygodny sposób można zrobić zakupy w sklepie internetowym. Zapewnia to najwyższy komfort, gdyż właściwy wybór nie wymaga wychodzenia z domu, a kurier dostarczy podarunek wprost do rąk własnych. Voucher opiewa na kwoty 100, 200 lub 300 zł. Jest to niezwykłe udogodnienie zarówno dla tego kto daje, jak i tego, kto otrzymuje prezent. Odbiorca ma również bardzo szeroki wybór prezentów, gdyż kod nie ogranicza się wyłącznie do bogatej oferty sklepu Poczty Kwiatowej, ale także daje możliwość zrobienia dowolnych zakupów w Delimaro, gdzie dostępne są różnorodne słodkości z najwyższej półki oraz zachwycające i oryginalne flowerboxy. Dodatkowo zamiast kupowania rzeczy materialnych, w ramach kuponu klient może wybrać się na na profesjonalny masaż relaksacyjny, który z pewnością odpręży po ciężkim tygodniu pracy. Możliwości jest więc cała masa i zapewniona jest gwarancja, że podjęta decyzja będzie w pełni trafiona i odpowiadająca najśmielszym upodobaniom.

Wybór odpowiednio trafionego prezentu to nie lada wyzwanie, które wbrew pozorom wymaga posiadania sporej ilości informacji na temat odbiorcy, choć czasem nawet dla najbliższej osoby ciężko jest podjąć właściwą decyzję. Wtedy z pomocą nadchodzą właśnie vouchery, które bez wątpienia są dla każdego. Sama czynność wybierania, którą zapewniają już jest przyjemna i niweluje ryzyko wpadki. Zawsze myśląc o prezencie dla kogoś, należy mieć na uwadze jego preferencje i wręczyć coś, co samemu chciałoby się otrzymać.