Andrzejki - prezenty imieninowe dla Andrzejów

Zbliżają się jedne z najpopularniejszych imienin roku - Andrzejki. Wieku ten czas kojarzy się z wróżbami i magią, jednak duża część z nas świętuje po prostu ze znajomym Andrzejem. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na huczną imprezę, czy może po prostu chcesz sprawić miłą niespodziankę komuś bliskiemu, przygotowaliśmy kilka wspaniałych, propozycji prezentowych!

Idealny prezent dla mężczyzny!

Pierwszym rozwiązaniem, które dzisiaj zaproponujemy jest prezent, w sam raz dla każdego pana, a mianowicie Męska skrzynka. Znajdziemy tutaj chociaż porządny alkohol, dokładniej mówiąc wysokiej jakości, polską wódkę Pan Tadeusz. Umieszczona została ona między innymi w towarzystwie pysznych słodyczy, jak trufle, uchodzące za jedne z najdroższych słodyczy, które świetnie będą komponować się z ziarnistą kawą Delimaro, również stanowiącą część zestawu.  Do tego wszystkiego, prawdziwe płynne złoto - czyli polskie miody!

Coś w dobrym guście

Kosz W dobrym guście to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na podarowaniu rzeczywiście wysokiej jakości podarunku. Co w nim? Jeśli chodzi o alkohol, to znajdziemy tutaj porządny gin Gordon’s. Obok niego umieszczono chociażby kakao DecoMorreno, czy też niezwykle aromatyczną kawę Delimaro Brasil Santos. Nie brakuje też cudownych łakoci, jak orzechy laskowe w czekoladzie, hiszpańskie figi w polewie czy też dropsy lodowe.

W rytmie muzyki

Jak świętowanie, to musi być muzyka. Oczywiście gusty mogą się pod tym względem różnić, jednak jesteśmy przekonani, że każdy pokocha prezent Muzyczna więź. Znajdziemy w nim chociażby czekoladki oraz nadziewane praliny z linii Mozart, które wręcz rozpływają się w ustach. Umieszczone zostały w towarzystwie wódki Chopin, a także bardzo smacznego imbiru w czekoladzie. Koniecznie musimy podkreślić, że całość prezentuje się naprawdę wspaniale!

BIO prezent

Kolejny prezent, to rozwiązanie inne niż wszystkie, ponieważ składają się na niego wyłącznie produkty ekologiczne. Jest to świetne rozwiązanie, stworzone z myślą o tych, którzy przykładają duża uwagę do tego, co jedzą. Skrzyneczka BIO w swoim wnętrzu skrywa między innymi wspaniałe ziarna kawy, które zaparzone fantastycznie smakują z czekoladami. Tutaj znajdziemy tabliczki z dodatkiem kokosa i ananasa, moreli czy orzechów laskowych.

Na słodko!

Ostatnia propozycja to coś dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie życia bez ulubionych słodyczy! Słodki poranek kryje w sobie same wspaniałości! Wskażemy w tym miejscu między innymi kawowo-czekoladowy likier od Wedla, orzechy laskowe w czekoladzie, dropsy. Całą słodycz przełamuje smak pysznej kawy, którą dołączono do zestawu.

Wybrałeś już idealny prezent? Jedyne w swoim rodzaju kosze prezentowe bez wątpienia przysporzą wiele radości każdemu Andrzejowi!