Andrzejki - co podarować Andrzejowi w dniu imienin?

Huczne świętowanie Andrzejek już na dobre wpisało się w naszą tradycję. Nie zawsze jednak mamy okazję, aby wspólnie się spotkać i celebrować ten dzień. Mimo to nie powinniśmy zapomnieć o wyjątkowym podarunku dla Andrzeja w dniu jego imienin.

Najlepsze prezenty na Andrzejki!

Andrzejki, które przypadają na końcu listopada to jedne z najpopularniejszych imienin obchodzonych według polskich tradycji. Nic więc dziwnego, że tak chętnie wszyscy je świętujemy, a także przywiązujemy dużą wagę do wyboru prezentu na ten dzień. Szkocka elegancja na pewno spełni wymagania wielu osób, które chcą wręczyć coś z prawdziwą klasą. Przede wszystkim wyróżnia się ona prawdziwą, szkocką whisky, będąca w stanie zadowolić znawców dobrych alkoholi. Nie brakuje tam także pysznych słodyczy jak trufle, ciastka na maśle czy praliny, wspaniale komponujące się ze znajdującą się w zestawie herbatą Chelton. Dla miłośników przygód i przede wszystkim egzotycznych smaków świetnie sprawdzi się Skrzynka karaibska. Tu na pierwszy plan wysuwa nam się prawdziwie piracki trunek, czyli wysokiej jakości rum w towarzystwie chociażby kokosa podanego tutaj pod kilkoma różnymi postaciami, między innymi w roli dodatku do wysokiej jakości czekolady. Koniecznie zwrócić musimy też uwagę na Zestaw Pana Tadeusza. Eleganckie praliny, delikatne owoce w czekoladzie, pyszne ciasto jagodowe w połączeniu z typowo polskim trunkiem, jakim jest wódka na pewno wspaniale “dadzą radę” w roli uroczego podarunku!

Czekoladowe kwiaty na imieniny Andrzeja

Wiadomym jest, że kwiaty fantastycznie sprawdzają się niemal na każdą okazję. Gdyby tak przełamać standardowy schemat i podarować je w cudownym, czekoladowym wydaniu? Chcielibyśmy powiedzieć, że są one dużo trwalsze, niż standardowe, żywe rośliny, jednak wyglądają tak smakowicie aż obawiamy się, że mogą zostać bardzo szybko zjedzone! Zwróćmy uwagę chociażby na Czekoladowe róże w białym pudełku. Ich delikatne płatki zostały wykonane z taką precyzją, że nie sposób odróżnić je od prawdziwych. Dodatkowo opakowanie nadaje całości wiele klasy, przez co jest to naprawdę świetny pomysł na prezent! Dobrym rozwiązaniem będzie też postawienie na Kwiecisty koszyk, gdzie delikatny, słodki kwiat stanowi cudowny dodatek do całego zestawu. Znajduje się w nim chociażby eleganckie wino, włoskie czekoladki czy inne fantastyczne słodycze!

Wyjątkowe prezenty o indywidualnym charakterze

Chcesz podarować coś wyjątkowego, posiadającego indywidualny charakter, co sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo. Nie wiesz w jaki sposób uatrakcyjnić niespodziankę? My Ci pomożemy! Warto jest zwrócić uwagę chociażby na Prezent ze zdjęciem! Poza pysznymi cukierkami karmelowymi, dropsami karmelowymi, orzechami w czekoladzie czy aromatyczną kawą znajdziemy tam też piękną ramkę ze zdjęciem, która niezależnie od dzielącej odległości będzie przypominać drugiej osobie o nas. Innym rozwiązaniem mogą być indywidualne życzenia umieszczone na Miodowej skrzynce z grawerem. Przede wszystkim umieszczono w niej fantastyczny miód, wzmacniający odporność, co jest szczególnie ważne w tym czasie. Do tego pyszne krążki serowe z orzechami, aromatyczna kawa a także tradycyjny Dwójniak Kurpiowski.

Prezent na imieniny, a w szczególności takie jak Andrzejki powinien być wyjątkowy, jednak jesteśmy przekonani, że znacznie udało nam się uprościć ten wybór! Znaleźliście już idealny podarunek?