Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

W niektórych sytuacjach ciężko jest wybrać odpowiedni prezent. Szczególnie wtedy, kiedy chcemy wręczyć coś osobie na wysokim stanowisku lub takiej, która ceni sobie produkty najwyższej jakości. Wtedy warto zdecydować się na elegancką skrzynkę na prezent En Noir. Zestaw En Noir z alkoholem Poczty Kwiatowej® to skrzynka z prezentami najwyższej klasy. W drewnianym pudełku zamknięto wyborną irlandzką whisky, figi w czekoladzie oraz czekoladki z alkoholem.

Bushmills Original to aromatyczna, potrójnie destylowana whisky produkowana w Irlandii. Jest to mieszanka single malt oraz grain. To właśnie za sprawą tego połączenia możliwe jest jednoczesne wydobycie ostrego waniliowego posmaku oraz owocowo – migdałowych akcentów. Pudełko na prezent z whisky w połączeniu z jakościowymi słodyczami tworzą prezent, którym nie pogardzą nawet najbardziej wymagające osoby.

Zamówienia opłacone do godziny 17:00 doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczamy tego samego dnia po potwierdzeniu telefonicznym. Do wybranych miejscowości doręczamy prezenty także w sobotę. 

Zestaw nie zawiera szklanki

Dostępność: 01.01 - 22.12, 29.12 - 31.12

Skład:
Bushmils Original whisky 0,7 l
zestaw miodów z sokami owocowymi - żurawina, czarny bez, porzeczka, rokitnik (4 x 40g) lub zestaw 3 dżemów Agrisicilia o smaku czarnego bzu, opuncji, śliwki (360g)
Rabitos Royale hiszpańskie figi w czekoladzie 9 szt. (142g)
czekoladki z alkoholem Anthon Berg (62g)
Drewniana skrzyneczka

Opinie zobacz więcej

Ja tez jestem zadowolony i oceniam 5 na 5
25.11.2020.r. Tadeusz
Bardzo ładna skrzynka i super zawartość! Mogę polecić
18.11.2020.r. Ludwik
Prezent bardzo mi się podobał, wyglądem nie odbiegał od zdjęcia
13.11.2020.r. Karol

3 produkt(ów)

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje