5 propozycji świątecznych prezentów dla firm

Świąteczne prezenty to coroczna tradycja wielu firm. Warto postarać się, aby wybrane przez nas prezenty były trafione. Wykorzystajmy tę okazję, by sprawić radość naszym współpracownikom. Jeśli znalezienie odpowiedniego upominku to dla Was wyzwanie, sprawdźcie nasze propozycje! 

przenty-swiateczne-dla-frimDlaczego warto zadbać o świąteczne prezenty dla firm?

To wspaniała szansa do tego, by docenić naszych pracowników - pokazać, że ich praca jest dla nas ważna. Otrzymanie podarunku może zmotywować ich do dalszej pracy. Prezenty stanowią świetną sposobność do integracji - jeśli zorganizujemy na przykład mikołajki, w których pracownicy będą dawać sobie nawzajem prezenty, może to zacieśnić relacje i umożliwić bliższe poznanie się. 

Kosze upominkowe 

Kosz upominkowy to idealny pomysł na prezent - zawiera różne upominki, a do tego jest wspaniale zapakowany. Nie ma wątpliwości, że zrobi on duże wrażenie. Na Święta sprawdzi się szczególnie kosz upominkowy Bożonarodzeniowy Prezent, który stworzony został w świątecznym klimacie. Przeglądając różne upominki dla kontrahentów, koniecznie weźmy pod uwagę kosze upominkowe. 

Świąteczne słodkości 

Nikt nie pogardzi dobrymi czekoladkami! Słodycze to wspaniały sposób na umilenie komuś dnia. Szczególną uciechę sprawią świąteczne słodkości, z tematycznymi wzorami i pięknie zapakowane. Fani słodkości na pewno docenią taki gest. 

Spersonalizowane upominki

Spersonalizowane upominki są o tyle wyjątkowe, że tworzy się je z myślą o danej osobie. Spersonalizować możemy różne elementy - kubek, T-shirt lub kartkę. Możemy postawić na prezenty, które nie dość, że będą użyteczne, to jeszcze będą stanowić pamiątkę na przyszłość. 

Coś dla fanów kawy 

Nie można zaprzeczyć, że większość pracowników jest fanami kawy - ten ciepły napój potrafi dodać energii nawet w najbardziej ponury dzień. Ciekawym upominkiem będzie paczka wysokojakościowej, świeżo zmielonej kawy. Warto zadbać też o kubek termiczny, który nasi pracownicy będą mogli zabrać ze sobą do pracy.

Vouchery - ogrom możliwości

Jeśli boimy się, że nasz prezent się nie spodoba, postawmy na takie rozwiązanie jak voucher - w ten sposób podarujemy coś dla drugiej osoby, ale nie będziemy musieli się martwić, że nie trafimy z wyborem. Dostępne są vouchery do wielu różnych sklepów - na przykład voucher do sklepu internetowego Poczta Kwiatowa umożliwia zakup różnych podarunków, cudownych kwiatów czy słodkości. Obdarowana przez nas osoba może wykorzystać go samodzielnie i wybrać te produkty, które najbardziej przypadły jej do gustu. 

Na stronie tej odnajdziemy też specjalną ofertę świąteczną dla firm. Jeśli wciąż nie umiemy zdecydować, jaki prezent świąteczny wybrać, przejrzyjmy katalog Poczty Kwiatowej, w którym odnajdziemy wiele inspiracji i przykładowych upominków. 

Wykorzystajmy świąteczny czas w pełni - inwestując w prezenty dla pracowników, wprowadźmy tę wyjątkową atmosferę i do naszego miejsca pracy. Nie ma wątpliwości, że taki gest zostanie doceniony - postawmy więc na ciekawe, przydatne podarunki, które na pewno będą źródłem radości.