10 rocznica ślubu - jakie kwiaty się sprawdzą?

Dziesiąta rocznica ślubu to wyjątkowy czas dla każdego małżeństwa. Z całą pewnością para będzie chciała w jakiś sposób to uczcić, idąc do restauracji z ulubioną kuchnią, wyjeżdżając na weekend za miasto lub po prostu spędzając razem czas w domowym zaciszu. Z całą pewnością pojawią się także jakieś mniejsze lub większe podarunki, a najpopularniejszym z nich są oczywiście kwiaty. Jakie gatunki wybrać? Tego dowiesz się w poniższym artykule!

Kwiaty na 10 rocznicę ślubuPoznaj najpiękniejsze bukiety rocznicowe! 

Dziesiąta rocznica ślubu nazywana jest cytrynową, co podkreślać ma przede wszystkim trwałość związku, który poprzez mniejsze i większe sprzeczki, jednak przetrwał pierwszą poważną próbę czasu. Dlatego też idealnym wyborem jako rocznicowy podarunek będzie Bukiet - żółte tulipany oraz Bukiet Słoneczne lata, który także utrzymany jest w żółtych odcieniach. Stworzony został z róż, gerber, goździków, margaretek, tanacetum oraz trawy, razem tworząc idealną całość. Kwiaty na rocznicę mogą być także bardziej klasyczne, np. bukiet całkowicie wykonany z pięknych czerwonych róż. Jeśli właśnie czegoś takiego szukasz, to koniecznie kup Bukiet Moulin Rouge. Jednak nie każda kobieta uwielbia czerwone róże, dlatego u nas znajdziesz także kompozycje wykonane z róż o innych odcieniach, np. różowych. Tutaj doskonale sprawdzi się Bukiet rumieniec. Świetnym wyborem będą także tulipany i w tym miejscu polecamy Kwiaty Moje Kochanie. Dla miłośniczek koloru pomarańczowego najlepszym kwiatowym podarunkiem będzie Bukiet Magiczny czas, który składa się z lilii, goździków, róż, tulipanów, gipsówki, rattanu oraz zieleni dekoracyjnej. Dla kobiet delikatnych, które kochają jasne kolory, idealny będzie Bukiet Artemida składający się z tulipanów, róż, alstromerii, eustomy, anigozanthos, goździków oraz zieleni dekoracyjnej. Innym świetnym wyborem będzie Bukiet pinktober, w którego skład wchodzą chryzantemy, alstromerie, eustomy, limonium, treefern oraz zieleń dekoracyjna. Pomimo wszystkich naszych pomysłów, najbardziej kieruj się gustem swojej małżonki, ponieważ to właśnie ona jest w tym wszystkim najważniejsza! 

Co można robić w 10. rocznicę ślubu? 

Każde małżeństwo, które obchodzi swoją dziesiątą rocznicę ślubu, pragnie ten dzień spędzić inaczej niż pozostałe dni. Dlatego też możesz zorganizować Wam romantyczne wyjście do kina, po którym pójdziecie zjeść coś pysznego do Waszej ulubionej restauracji, a na koniec udacie się do kawiarni na wspaniały deser. Inną opcją jest wspólne spędzenie czasu w domu, np. gotując kolację z nowego przepisu i świetnie się przy tym bawiąc. Jeśli masz więcej czasu oraz budżetu, to możesz śmiało zorganizować weekendowy wyjazd w góry czy nad morze, a nawet za granicę naszego państwa! Taka niespodzianka z całą pewnością spodoba się Twojej ukochanej! Wspólnie możecie także zainwestować w uczenie się czegoś nowego, kupując kurs tańca czy malowania obrazów przy degustacji różnych win. Jeśli nie masz konkretnego pomysłu, co robić w tym ważnym dniu, to możecie po prostu razem zarezerwować sobie cały dzień tylko dla siebie i spędzić go na rzeczach, które spontanicznie przyjdą Wam do głowy! 

Teraz już z całą pewnością wiesz, jakie kwiaty z okazji 10. rocznicy ślubu podarować swojej ukochanej kobiecie! Nie czekaj i już dziś przygotuj coś wyjątkowego dla Was dwojga, abyście wspólnie mogli świętować tę wyjątkową datę. Zamów jeden z naszych idealnych bukietów i ciesz się dostawą pod same drzwi mieszkania czy domu!