Flower Boxy - na jakie okazje się sprawdzą?

Od dawna wiadomo, że kwiaty idealnie nadają się na prezent. Możemy wręczyć je z różnych okazji, a zawsze wywołają uśmiech na twarzy odbiorcy. Jeśli jednak zależy nam, aby nasz upominek był bardziej oryginalny, zamiast standardowego bukietu, wybierzmy Flower Box. Czym tak właściwie jest i komu wręczyć Flower Box? Odpowiadamy!

Flower Boxy - na jakie okazje się sprawdząCo to flower boxy?

Nie ma wątpliwości, że najbardziej popularnym sposobem na podarowanie kwiatów jest ułożenie ich w bukiet. Takie rozwiązanie jest eleganckie i sprawdzone. Jeśli jednak chcemy coś urozmaicić, wtedy koniecznie postawmy na Flower Boxy. Nazwa “Flower Box” pochodzi z języka angielskiego i dosłownie oznacza pudełko z kwiatami. To dobre zobrazowanie tego, czym Flower Boxy są. Świeże kwiaty umieszcza się w ozdobnych, najczęściej tekturowych pudełkach. Układane są już w starannie dobranej kompozycji. Wbija się je w specjalną, miękką gąbkę florystyczną. Zaletą Flower Boxów jest fakt, że do zachowania kwiatów nie jest konieczny wazon. Można trzymać je w pudełku i tam od czasu do czasu podlewać. Flower Boxy są ponadto łatwe w przenoszeniu. Możemy swobodnie zmieniać ich miejsce bez obawy, że kwiaty się uszkodzą. Nie stanowią też problemu w pielęgnacji, jako że nie są wymagające.

Dla kogo są flower boxy?

Flower boxy będą idealnym prezentem dla każdego, kogo pragniemy rozweselić i docenić. Ucieszy się na ich widok zarówno partnerka lub partner, jak i rodzic czy współpracownik, któremu chcemy pogratulować. Z racji tego, że kwiatów we Flower Boxach nie trzeba często podlewać, sprawdzą się w sytuacji, w której możemy podarować upominek dopiero za jakiś czas, na przykład z powodu długiego dojazdu. Flower Boxy przypadną do gustu szczególnie tym, którzy lubią estetyczne, eleganckie zestawienia. Będą ciekawym urozmaiceniem dla standardowych kompozycji kwiatowych.

Jakie kwiaty do flower boxów? 

Najczęściej możemy spotkać się z tym, że we Flower Boxach wykorzystane są róże. To klasyczna opcja, która na pewno nie rozczaruje drugiej strony. Taki Flower Box będzie idealnym prezentem dla naszej drugiej połówki. Jeśli chcemy, aby prezent był jeszcze bardziej efektowny, zdecydujmy się na Flowerbox z winem. Niezwykle delikatną i subtelną kompozycją będzie flower box różowe goździki w białym pudełku. Połączenie bieli i róż będzie idealne dla tych, którzy przepadają za pastelowymi barwami. Wspomnieliśmy już, że Flower Boxy możemy podarować z różnych okazji. W ofercie znajdziemy nawet Flower Box Wielkanocny, który będzie stanowić przepiękną ozdobę domu w tym wyjątkowym czasie świątecznym.

Jeśli chcemy zrobić wrażenie na bliskiej nam osobie, koniecznie podarujmy jej Flower Box! Kolorowe, eleganckie kwiaty będą się wspaniale prezentować, a do tego skutecznie wyrażą nasze gorące uczucia. Pamiętajmy, że Flower Boxy sprawdzą się na różne okazje – możemy zatem skorzystać z nich przez cały rok!